Hlavní obsah

Médium.cz je otevřená blogovací platforma, kde mohou lidé svobodně publikovat své texty. Nejde o postoje Seznam.cz ani žádné z jeho redakcí.

Jsem svobodomyslný demokrat a podle toho také vypadá vše, čím se zabývám, tedy i moje články. Rád píši o internetových technologiích, přírodě, společnosti, hudbě a občas i o politice.

Často píši také články o mém podnikání a podnikání mých klientů. Profesně se totiž zabývám SEO, tedy optimalizací pro vyhledávače, jehož součástí je i psaní článků na zakázku. Vždy píši tak, aby byl článek užitečný pro čtenáře a nebyla to jen slátanina z klíčových slov. Ke svojí práci používám moderní technologie včetně umělé inteligence, ale udržuji si i schopnost tvořit obsah zcela bez ní. Psaní článků mě totiž baví proto, že se při hledání a studiu podkladů dozvím zajímavé informace. Psaní totiž není jen o jazyce a významu, ale také o práci s odborností a osobní zkušeností s konkrétními lidmi. Tu nikdy nedokáže umělá inteligence zcela nahradit.

Nemám ideologická ani tématická omezení. Pokud pod články s někým diskutuji, tak se snažím držet tématu, diskutovat slušně a v neosobní rovině. Nemám žádný důvod jakkoli šířit zlobu a nenávist, ani někomu nutit moje názory.


Články autora

Načítám