Hlavní obsah

Darujte diamant: 4 tipy na luxusní dárek pro každou ženu

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Alena Špinarová Tiami

Luxusní šperky s laboratorními diamanty

14. 11. 14:51

Každé ženě udělá radost třpytivý šperk. Skvělou volbou jsou laboratorní diamanty, které mají stejnou brilanci i lesk jako diamanty těžené, ale jsou šetrnější k planetě i peněžence. Tipy na luxusní dárky pro ženu, které zaručeně vykouzlí úsměv.

Článek

Proč jsou šperky ideálním luxusním dárkem pro ženu?

Objevte jemné a elegantní šperky s lab-grown diamanty, které se rodí v laboratoři, a nezatěžují tak životní prostředí hlubinnou těžbou. Nemusíte se však obávat, že by udržitelné diamanty neměly stejnou kvalitu jako ty těžené. Jejich vlastnosti jsou naprosto identické a dokážou je rozlišit pouze profesionálové se speciálními přístroji.

Těžba diamantů je spojena s mnoha etickými problémy, od nehumánních podmínek až po negativní dopad na planetu. Laboratorní diamanty jsou stejně krásnou, avšak udržitelnou alternativou. Jejich koupí tak uděláte radost nejen obdarované, ale i celé planetě.

V nabídce zlatnictví najdete celou řadu vkusných šperků s udržitelnými diamanty, které budou slušet každé ženě. Abyste se v širokém sortimentu lépe zorientovali, přinášíme vám 4 tipy na luxusní dárky pro ženu, se kterými prostě nešlápnete vedle.

1. Provázkový náramek s diamantem

Dokonalá kombinace praktičnosti a luxusu. To jsou provázkové náramky s lab-grown diamantem. Jejich minimalistické provedení vkusně podtrhne osobitý půvab každé ženy, zároveň je však díky jedinečné brilanci a třpytu hned tak někdo nepřehlédne.

Provázkový náramek Sweetietvoří laboratorní diamant zasazený do 14karátového zlatanylonová šňůrka libovolné barvy, kterou lze na přání kdykoliv změnit. Šňůrka je vyrobená z vysoce kvalitního, pevného materiálu, a tak není třeba náramek z ruky téměř nikdy sundávat.

Foto: Alena Špinarová

provázkové náramky s lab-grown diamanty

2.  Minimalistický diamantový přívěsek

Nic neozdobí ženu tak jako třpytivý náhrdelník. Jak si z tak široké nabídky šperků vybrat ten pravý? Prohlédněte si třeba přívěšek z kolekce Pure line, která reprezentuje čistotu, jednoduchost a eleganci. Tomu odpovídá i minimalistický design, který si zamilujete na první pohled. Pozornost upoutá řada lab-grown diamantů zasazených do 14karátového žlutého nebo bílého zlata, které přináší jistotu dlouhé životnosti a vysoké odolnosti šperku.

Foto: Alena Špinarová Tiami

přívěšek Pure line 9

3. Zlatý prsten s levitujícím diamantem

Chcete darovat něco opravdu jedinečného? Pak vás jistě zaujme unikátní design zlatého prstenu Air Brilliant, v jehož středu se vznáší třpytivý laboratorní diamant. Díky netradičnímu designu a precizní ruční práci si můžete být jisti, že k narozeninám, významnému jubileu nebo zásnubám darujete opravdu kvalitní kousek. Aby byl prsten ještě o něco unikátnější, opatřete ho personalizovaným gravírováním.

Foto: Alena Špinarová

Prsten s levitujícím diamantem Air Brilliant

4.  Briliantové náušnice z 18karátového zlata

Diamantové náušnice spolehlivě povznesou každý sváteční outfit na novou úroveň. Náušnice Magic Cube zaujmou každou ženu, která dává přednost jemné eleganci před extravagantními šperky. Tvar magické kostky symbolizuje dokonalost, spolehlivost a bezpečí, a tak s sebou nesou i krásné poselství, které obdarovanou jistě potěší. Každou z briliantových náušnic tvoří solitérní diamant a 18karátové zlato v různých barevných variacích.

Foto: Alena Špinarová

Diamantové náušnice

Diamant jako dokonalý dárek pro každou ženu

Ať už si zvolíte náušnice, prsten, přívěsek nebo stylový náramek, můžete si být jisti, že darujete jemný šperk, který bude pro ženu tím nejvěrnějším společníkem po celý život. Šperky darujte v elegantní krabičce, kterou můžete ozdobit osobním vzkazem a vytvořit tak krásné dárkové balení.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz