Hlavní obsah
Hry

God of War Ragnarök míří podle obchodníků k metě nejprodávanější hra roku

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: sony interactive entertainment
3. 12. 2022 9:31

Nová hra God of War Ragnarök (screen), která je šestým hlavním titulem celé herní frančízy (ta má rovněž vedlejší hry), boduje v českých obchodech.

Článek

God of War Ragnarök je exkluzivně určena pro herní konzole PlayStation 4 a PlayStation 5, v prodejích podle obchodníků předčila i multiplatformní tituly. Vývojářské studio je Santa Monica Studio, publisherem Sony Interactive Entertainment.

„Ihned po spuštění předobjednávek God of War Ragnarök bylo jasné, že se nám tady rýsuje nejprodávanější hra roku. A to se nám v den vydání potvrdilo. God of War u nás ovládl nejen listopadový žebříček, ale už teď víme, že takřka jistě i celý rok,“ uvedl bez dalších podrobností Martin Schovanec, spolumajitel velkého e-shopu Xzone.cz (má v Česku i čtyři kamenné prodejny). Ragnarök se podle něj primárně prodával na současnou generaci PlayStation 5, verze pro starší PlayStation 4 si však stále udržela podíl 25 procent.

V listopadových prodejích Xzone.cz (viz obrázek) bodovaly i další novinky, druhým nejprodávanějším titulem byla platinová edice Farming Simulatoru 22, třetím nejprodávanějšími titulem pak byla zářijová FIFA 23. Na čtvrtém místě pak skončila očekávaná dvojice Pokémon ScarletPokémon Violet, která vyšla 18. listopadu pouze na Nintendo Switch.

Foto: xzone

xzone prodeje 2

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz