Hlavní obsah
Aktuální dění

Pilulka ukončila spolupráci s Benefity Management, čeká negativní dopad na tržby v Česku

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pilulka.cz
13. 2. 13:49

Nepříjemná zpráva pro byznys technologicko-ecommerce firmy Pilulka Lékárny, která je kotována pražské burze.

Článek

Společnost Pilulka Lékárny bez dalších podrobností oznámila, že k 1. únoru 2023 ukončila spolupráci s jedním z poskytovatelů aplikace Cafeterie pro správu a čerpání volnočasových i interních benefitů - společností Benefity Management, která nabízí platební metodu Benefit Plus.

„Očekáváme, že tato změna bude mít negativní dopad na tržby naší společnosti v České republice. Ostatních trhů se toto ukončení smlouvy nedotkne. Management Pilulky plánuje využít náklady této platební metody na akvizici a retenci zákazníků z jiných zdrojů návštěvnosti s cílem minimalizace dopadu na hospodaření,“ komentoval byznysový tah Martin Kasa (foto), člen představenstva a spolumajitel Pilulka Lékárny.

Vlastní tržby skupiny Pilulka podle předběžných neauditovaných výsledků za rok 2022 přesáhly 2,5 miliardy korun. Franšízové lékárny Pilulka, které nespadají do statutárních výkazů skupiny, pak přidaly bezmála jednu miliardu. Celkem tedy v Pilulce zákazníci loni utratili 3,5 miliardy korun bez DPH.

www.borovan.cz

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:
Pražská burza

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz