Hlavní obsah

Pirátští radikálové Peksa a spol. ohrozili práci pro desítky tisíc lidí v Česku a pomohli Číně

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pirátská strana
15. 2. 16:48

Neomarxistická Pirátská strana pokračuje v tradici internacionálních levicových partají - jít proti zájmům své země a fakticky pomáhat zahraniční komunistické mocnosti.

Článek

Zlá věc se bohužel podařila - pročínský plán na likvidaci evropské výroby aut se spalovacím motorem byl čerstvě odhlasován Evropským parlamentem. Nová auta, vyrobená v Evropské unii od roku 2035, mají podle schváleného návrhu mít nulové emise. Jeden z nejhorších dopadů ideologického zeleného třeštění směřuje do České republiky, ve které automobilový průmysl dává práci a obživu více než stovce tisíc lidí.

Z českých europoslanců pro tuto nebezpečnou pitomost podle médií hlasovali všichni pirátští europoslanci Markéta Gregorová (vpravo), Marcel Kolaja, Mikuláš Peksa (vlevo). Rovněž Luděk Niedermayer (TOP 09). Dokonce i europoslankyně za KSČM pochopila vážnost situace a hlasovala proti.

Faktická likvidace evropského průmyslového odvětví, které dává práci na celém kontinentu stovkám tisíc lidí, které je zdroj konkurenceschopnosti a technického pokroku Evropy v globálním soutěžení, významně nahrává komunistické Číně, která si s nějakou ochranou přírody vůbec hlavu neláme a která je aktuálně na špici výroby baterií (vyrábějí se i díky „špinavé“ energii z čínských uhelných elektráren) a metalurgie pro elektromobily a má pod palcem patřičné vzácné suroviny pro e-auta.

Kvůli pročínskému plánu nyní bude evropský trh zaplaven čínskými elektromobily. Plus to bude znamenat stopku pro výrobu levných aut, tedy pro automobilitu méně majetných vrstev. Vykládat tuto zrůdnost jako „příležitost“ - to vyžadují hodně bezcitného cynismu a ideologické idiocie. Anebo zde hrají roli čínské peníze, protože stále platí klasická poučka Cui bono?

Není to poprvé, kdy pirátští radikálové, díky ideologickému fanatismus už dávno odtržení od reality, hlasují proti zájmům České republiky. V živé paměti je i hlasování téže trojice europoslanců proti zařazení jaderné energie do zeleného energetického mixu (viz zde).

Hlasovat pro zničení silného průmyslového odvětví v České republice, proti obživě stovky tisíc lidí a proti zájmům vlastní země - to vše splňuje znaky extrému, extremistického politického postupu. Je naprostou ostudou ODS a týmu Petra Fialy, že pirátské levicové radikály vzala do vlády (přestože nemusela) a že s nimi čerstvě kolaboruje při konstituci vlády na pražském magistrátu.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz