Hlavní obsah
Umění a zábava

Popové kvarteto Mirai v příštím roce vyrazí hrát na Slovensko, navštíví pět měst

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: universal music
21. 12. 2022 18:04

Úspěšná popová kapela Mirai (foto) uzavírá letošní povedenou koncertní sezónu a staví ambiciózní plány živého hraní pro příští rok.

Článek

Mirai se letos povedlo dvakrát vyprodat pražskou O2 Arénu, jejíž kapacita pro koncertní akce se pohybuje nad 15 tisíc lidí. Již dříve kapela ohlásila, že na podzim 2023 pojede Arena Tour po největších českých hokejových arénách. Aktuálně Mirai plánují koncertní šňůru i na Slovensku, v tuto chvíli zahrnuje pět zastávek - Bratislava, Trenčín, Košice, NitraŽilina.

„Je to naše první série koncertů na Slovensku, tak se moc těšíme, protože i přes tu blízkost jsou to dneska dvě země a jedeme tedy hrát do zahraničí. Vůbec netušíme, jestli nás tam někdo zná a trochu spoléháme, že dorazí i čeští fanoušci, protože na jaře jsou koncerty na Slovensku jedinou příležitostí se vidět. Každopádně si od toho slibujeme takový návrat ke klubovým kořenům, kde jsme byli tváří v tvář vůči každému člověku v klubu,“ uvedl frontman Mirai Navrátil.

Mirai poprvé podepsali smlouvu s gramofirmou Universal Music v roce 2014. Doposud u firmy vydali tři studiové desky - Konnichiwa (2017), Arigato (2019 a Maneki Neko (2021).

www.borovan.cz

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:
Mirai

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz