Hlavní obsah
Aktuální dění

Televize Prima se rozhodla přesunout seriál Eliška a Damián do nového vysílacího času

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: TV Prima
16. 9. 10:31

TV Prima začíná „hýbat“ hlavním pilířem podzimního programového schématu, novým seriálem Eliška a Damián (foto) s Emmou Smetanou a Robertem Urbanem v hlavních rolích. To pro sérii nevěstí nic dobrého.

Článek

První díly Eliška a Damián běžely v prime time v sobotu. Nadcházející sobotu 16. září se však romantická-fantasy série ve svém původním vysílacím čase již neobjeví. Vedení Primy Elišku a Damiána od dalšího, čtvrtého dílu nasazuje do pondělního prime time (poprvé tak nastane 18. září). Tam se původně vysílala čtvrtá řada krimisérie Polda. V sobotním prime time se objeví druhá řada seriálu Zákony vlka, kterou bude následovat právě Polda.

„Rozhodli jsme se divákům na podzim nabídnout ještě více prémiového obsahu a na sobotní prime time nasazujeme druhou řadu oblíbeného seriálu Zákony vlka, který na jaře letošního roku sledoval v průměru milion diváků. Nové díly přinesou rozuzlení love story ústředních postav, ale i osm skvěle vystavěných kriminálních případů,“ komentuje ředitel skupiny Prima Marek Singer.

Na seriál Eliška a Damián se snesla rozsáhlá kritika, zejména kvůli hereckému výkonu Emmy Smetany a scénáři. První díl série sledovalo 743 tisíc diváků v cílovce 15+ a 424 tisíc v 15 až 69 (strategická cílovka Primy).

www.borovan.cz

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz