Hlavní obsah

Když se narodíme

Foto: Jiří Vítek / Seznam.cz

Když se narodíme

Nic není špatně. Jen se tvarujeme. K obrazu božímu.

Článek

Nic není špatně. Jen se tvarujeme. K obrazu božímu. My narodili se tu, abychom tady plnohodnotně žili. Už bez příkoří a bez bolesti. Tvoříme svět k bytí.

Srozuměni s tím, jak chovat se k sobě. I k těm okolo nás.

Náš dětský úsměv zůstává v našem srdci. A tam se tím vším hledáním dostáváme. Moudrost skrytá v nás vyvěrá napovrch. A chce ven.

My už přece nechceme strádat. Chceme žít. Plně. A tak se stává. Přes bolest disciplíny i lenosti.

Proto kráčejme ve středu našeho Vesmíru. Udržujme jej čistý a pulzující Životem. My narodili se, abychom žili. Žijme!

S úsměvem AnJel.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít publikovat svůj obsah. To nejlepší se může zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz

Doporučované

Načítám