Článek
Nic není špatně. Jen se tvarujeme. K obrazu božímu. My narodili se tu, abychom tady plnohodnotně žili. Už bez příkoří a bez bolesti. Tvoříme svět k bytí.
Srozuměni s tím, jak chovat se k sobě. I k těm okolo nás.
Náš dětský úsměv zůstává v našem srdci. A tam se tím vším hledáním dostáváme. Moudrost skrytá v nás vyvěrá napovrch. A chce ven.
My už přece nechceme strádat. Chceme žít. Plně. A tak se stává. Přes bolest disciplíny i lenosti.
Proto kráčejme ve středu našeho Vesmíru. Udržujme jej čistý a pulzující Životem. My narodili se, abychom žili. Žijme!
S úsměvem AnJel.

