Hlavní obsah
Názory a úvahy

Čeká nás další pokus, jak sestřelit Fialovu vládu?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Ka Kit Pang/wikimedia.commons

Malé, velké, šifrované, nešifrované - každý mobil se hodí, jak jde o konec ministra Víta Rakušana

26. 9. 16:10

Andrej Babiš nemá s médii štěstí. Nejprve chtěl, aby o něm hezky psala, pak se rozhodl, že si nějaká koupí, a když byl donucen je prodat, na „rozloučenou“ se mu nepodařilo využít je k sestřelení ministra.

Článek

Když si před deseti lety kupoval Andrej Babiš vydavatelství Mafra, jejíž součástí je i Mladá fronta Dnes, dušoval se na zdraví svých dětí a vnoučat, že rozhodně nebude zasahovat do obsahu „svých“ médií.

Podle později uniklých odposlechů mu to moc dlouho nevydrželo a zcela bezostyšně plánoval, kdy kterou kauzu pustí příhodně do oběhu Skupina Julius Šuman – Wikipedie (wikipedia.org)

Nedávno sice „svá“ média po zpřísnění zákona prodal, ale vypadá to, že na rozloučenou naplánoval takovou menší akcičku, která měla „potopit“ ministra vnitra Víta Rakušana.

Jenže, co se nestalo. Pan ministr měl tu „drzost“, že na položené dotazy odpověděl - a to dokonce veřejně: Otevřená odpověď Víta Rakušana na dotazy MF DNES - Starostové a nezávislí (starostove-nezavisli.cz) a ještě navíc vzkázal šéfovi opozice,Ať si Babiš vzpomene, s kým tancoval na svatbě, vzkazuje Rakušan | Stream

Ale noty už byly rozdány a soubor ochotníků, pardon poslanců strany ANO se rozhodl dohrát celé představení do finále ANO dalo Fialovi ultimátům na odvolání Rakušana. Hrozí hlasováním o nedůvěře vládě - Novinky

Takže milí voliči, můžete si nachystat popcorn, nalít si něco lepšího a podívat se na další nekonečné představení „odvoláváme vládu, i když na to nemáme dost hlasů“.

Doufám, že si na tu „bezchybnou práci“ svých poslanců vzpomenete, až půjdete příště k volbám.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz