Hlavní obsah

Jsem Důchodkyně s mladým srdcem

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Seznam.cz

Tolik nám mnohým zbývá po zaplacení všeho, vázané s povinnostmi pro přežití.

12. 9. 2:30

Často mládež slýchá o navyšování důchodů seniorům z vlády, která tím tvoří generační rozdíly a nelibost u mladých spoluobčanů vůči nám.

Článek

Žijí na sídlišti, kde je spousta dětí a mládeže, která mne často vyhledá, aby se svěřila s jejich radostmi i starostmi. Je na nich vidět uspokojeni, když znají odpovědi na svá trápení a ustavičně dychtí po kolektivních hrách, které neznají. V podstatě slovní hry, jako jsou úvahy a přenos myšlenek.Telepatie, kdy jsem si všila toho, že nejlépe se sladí sourozenci.

Také ji připomenu, že v podstatě, to jíž všichni uplatňují dlouho, při náhle vzpomínce na jméno kamaráda/ky a vzápětí ta vzpomínka se zrealizuje tak, že zazvoní telefon a volá dotyčný/ná kamarád/ka. Lze tuto metodu uplatňovat též při výuce do školy a to například u testech neb diktátech, díky přednášce vyučujícího i osobního studia.

Děti a mládež se baví a rozhodně je pro ně lepší rozvíjet užitečný slovník, nežli ten kdy se u některých omezuje pouze, ve větě na čtyři vulgární názvosloví, aby upoutal/a dotyčného, který z takového slovníku ani nevydedukuje něco užitečného a neví jak zareagovat. (Ty Brácho, (Vo,Pi,Ku,Pr,). To se rovnou zeptám. ,,To tak mluvíš i ve škole s vyučujícím?´´

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz