Hlavní obsah
Umění a zábava

Divadelní představení v metru - 18. pokračování Metrovin, příběhů z metra

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: neznámý, zdroj: fotobanka Pexels
22. 4. 9:35

Loutkoherec v metru. 18. pokračování Metrovin, příběhů a postřehů z pražského metra.

Článek

„Nějak dlouho jsem nebyla v divadle. Chtělo by to napravit,“ říkala jsem si a ani ve snu mě nenapadlo, že hned cestou z práce se mé plány vyplní a ocitnu se v metru na divadelním představení.

To bylo tak: u Muzea přistoupila skupinka mladých lidí. Hoši se před svými kamarádkami patřičně předváděli a tu jeden dostal nápad, jak pobavit slečny přímo netradičně. Vyndal z kapsy takovou asi deseticentimetrovou figurku panďuláka, kterému šly všelijak ohýbat ruce, nohy a šlo mu kroutit a kývat i hlavou. To pro mládencovy potřeby stačilo.

Paňáca posloužil jako výtečná loutka, která předváděla rozličné kousky a velice pohotově komentovala dění ve vagónu. Chlapec byl vtipný, a tak nakonec nebyl snad nikdo, kdo by se dobře nebavil.

Docela mě mrzelo, když parta musela vystupovat a tím představení přerušit. V zápalu dobré zábavy zapomněli vybrat i patřičné vstupné. Tak alespoň dodatečně poděkování.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz