Hlavní obsah
Lidé a společnost

Jel v metru zloděj nebo úchyl? 23. pokračování Metrovin, příběhů z metra

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: neznámý, zdroj: fotobanka Pexels
28. 4. 8:20

Jak se mohou zcela lišit dva názory na jednu příhodu v metru. 23. pokračování Metrovin, příběhů a postřehů z pražského metra.metru

Článek

Jak různá může být interpretace jedné a téže příhody jsem pochopila tenkrát v metru. Bylo natřísknuté k prasknutí, ani dýchat se nedalo. A to se tam na poslední chvíli vmáčkla skupinka mladých dívek. Zřejmě spolužačky, vesele štěbetaly a chichotaly se, jak to bývá. Seděla jsem hned u dveří, a tak jsem zaregistrovala i chlápka, který se na ně přilepil na další stanici. V tom presu se leccos ztratí. Já vidím, jak mužská ruka šátrá po kalhotách jedné z těch dívek. Ta se jen trochu ošila a nic. Ruka přestala šátrat, již proto, že ten chlap si všiml, jak vše vidím. A protože byla zastávka, urychleně vystoupil. „Děvčata“, povídám k té skupince studentek, „podívejte se, jestli něco nepostrádáte. Zdá se mi, že ten pán neměl ty nejlepší úmysly.“ „Myslíte?“, podivila se dívčina. „A co když se mu líbím“? Tak a vyberte si: Zloděj nebo úchyl?

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz