Hlavní obsah
Umění a zábava

Metroviny, příběhy z metra: Dlouhé nohy v metru

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pexels
24. 7. 11:18

63. Metrovina vypráví o tom, co dokáží dlouhé dámské nohy v pražském metru.

Článek

Kolegyně mi vyprávěla tento zážitek: v metru potkala skupinu Španělů. S temperamentem jim vlastním se hlasitě bavili, živě gestikulovali a měli dobrou náladu. Bylo jich prostě všude plno. Ale najednou, jako když utne: všichni naráz zmlkli, ticho jak v kostele. Co bylo příčinou té náhlé změny? Ve stanici přistoupila pěkná, dlouhovlasá a především dlouhonohá blondýna. Tedy ve Španělsku, kde krásky mívají vlasy jako havran a po pravdě ne zase až tak dlouhé nohy, úkaz nezvyklý. Jeden muž z té skupiny si dokonce rychle přesedl, aby lépe viděl. Všichni se beze slov a s obdivem kochali pohledem na dívčiny dlouhé nohy v minisukni. V tom nábožném vytržení nad takovou krásou vydrželi bez hlesu celé dvě stanice, než vystoupili. Tak si říkám, že v tomto případě poskytl Dopravní podnik Metro svým pasažérům nadstandardní službu. A za takové „kino“ by měl také vybírat patřičné vstupné a slečně vyplatit zasloužený honorář.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz