Hlavní obsah
Umění a zábava

Metroviny, příběhy z metra: Jak revizor kontroloval revizora

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pexels
2. 11. 11:10

88. Metrovina je o kuriozní situaci, kdy revizor kontroloval revizora.

Článek

Přestupovala jsem z jedné trasy metra na druhou, cestou z práce. Znáte to: samý kalup, napůl v klusu, myšlenkami bůhví kde. Naštěstí právě přijíždělo moje metro, a tak jsem ještě zrychlila. V tom spěchu jsem si tak napůl oka stačila všimnout, že pána přede mnou zastavil revizor. Byla jsem vděčná osudu, že los nepadl na mě, to by mi jistě vlak ujel - než bych vyštrachala průkazku v té své vyloženě „praktické“ (znáte to dámy) kabelce, byl by fuč. Postižený muž na tom byl lépe, sáhl prostě do náprsní kapsy v saku a bylo to. On to metro ještě dokázal stihnout. Pravda, dveře se za ním ihned přibouchly. A já, než se metro stačilo rozjet, jsem uviděla, jak k milému revizorovi přistoupil jiný pán a strčil mu pod nos odznak. Ten sáhl do kapsy a vytasil se se stejným odznakem. Ale to jsme již vjeli do tunelu a já si uvědomila, že jsem se zřejmě stala svědkem vskutku kuriózní příhody: revizor revidoval revizora.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz