Hlavní obsah
Umění a zábava

Metroviny, příběhy z metra: Jak v metru ke štěstí přijít

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pexels
27. 10. 0:00

86.Metrovina příběhů a postřehů z pražského metra je návodem, jak v metru ke štěstí přijít.

Článek

Těším se, až budete číst tuhle metrovinu. Rozhodla jsem se totiž, že vám povím veliké tajemství. Tajemství o tom, jak mít štěstí. Sdělila mi ho dcera a po domluvě s ní jsme se rozhodly, že tajemství dnešním dnem zveřejníme. Chceme totiž, aby všichni Pražané i ostatní návštěvníci Prahy měli šanci získat své štěstí. Tak pozorně poslouchejte: to štěstí najdete ve stanici metra Anděl, na pohyblivém madlu jezdících schodů. Dcerka vyprávěla, že madlo má na jednom místě vylisovaný do pohyblivé gumy nápis „Dopravní podnik hl. m. Prahy“. A s kamarádkami věřily, že ten, kdo se nápisu dotkne, bude mít ten den štěstí. Ujistila mě, že to zaručeně funguje. Tehdy, kdy si nápis mohla „osahat“, dostala pěkné známky a vůbec, byl to dobrý den. Nebyla by škoda nesdělit i ostatním cestujícím metrem, jak ke štěstí přijít? Tak pamatujte: nejen kominík nebo čtyřlístek, ale také stanice metra Anděl, trasa B. Metrem za štěstím! A dejte vědět, když to vyjde.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz