Hlavní obsah
Cestování

Metroviny, příběhy z metra: O nevkusném způsobu sedění cestujících mládenců

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pexels
9. 11. 0:10

89. Metrovina příběhů a postřehů z pražského metra popisuje nevhodný a nevkusný způsob sedění některých cestujících mládenců

Článek

Řeknu vám, jak mě štvou ti rozvalení mládenci na sedadlech v metru! Podezírám je, že tímto způsobem vystavují své mužství a dokazují (si) mužnost. Každý z nich, zborcený na lavici, nohy co nejvíc roztažené a často navíc nedbale přehozené. Tak, že kotník jedné nohy je položený na koleně té druhé a holeně tedy svírají pravý úhel. Všimli jste si, že obvykle si tihle frajeři nesednou vedle sebe? (Jak by se taky vešli, že?) Většinou se vedle nich krčí starší osoba nebo útlá, nesmělá dívčina, ani nedýchá, aby se vtěsnala a při tom se nezadusila. Jen jak vám to líčím, popadá mě spravedlivý vztek. Takový, jaký popadnul moji bývalou kolegyni, která to jednou nevydržela a na povedeného, popsaným způsobem ležérně rozvaleného, ptáčka se rázně osopila: „Nemůžete si ty nohy dát někam jinam? Kam si podle vás mám stoupnout, abych se mohla i držet? A vůbec: posaďte se pořádně, kdo se na vás, takhle nechutně rozcapeného, má celou cestu dívat?“ Ten koukal!

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz