Hlavní obsah

H2 Medical Technologies: Záruka kvality potvrzena certifikátem ISO 9001

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: H2 Times News

Certifikát ISO 9001 pro H2 Medical Technologies

29. 8. 15:16

H2 Medical Technologies získala prestižní certifikát ISO 9001, který potvrzuje vysokou kvalitu jejich produktů a služeb. „Je to pro nás zadostiučinění za odvedenou práci a zároveň impulz stále se zlepšovat,“ říká ředitel společnosti Pavel Vašek.

Článek

Certifikát ISO 9001 je mezinárodně uznávaný standard pro systém řízení kvality. Pro získání tohoto certifikátu musí společnost projít důkladným auditem, který posuzuje, zda splňuje všechny požadavky stanovené ISO 9001. Certifikát potvrzuje, že společnost má vytvořený efektivní systém řízení kvality a že je schopna dodávat výrobky a služby, které vyhovují požadavkům zákazníků.

Pro H2 Medical Technologies je tento certifikát obrovským úspěchem. „Získání certifikátu ISO 9001 je důkazem, že společnost se zaměřuje na kvalitu a že je schopna si udržet vysoké standardy,“ vysvětluje Pavel Vašek. „Získání tohoto certifikátu také znamená, že H2 Medical Technologies se může pyšnit mezinárodním uznáním a že je připravena konkurovat na globálním trhu.“

Certifikát ISO 9001 má také mnoho praktických výhod pro H2 Medical Technologies. Jednou z těchto výhod je zvýšení důvěryhodnosti u zákazníků. „Když zákazníci vidí, že společnost má certifikát ISO 9001, mají jistotu, že výrobky a služby, které od H2 Medical Technologies zakoupí, budou splňovat vysoké standardy kvality. To jim dává klid a jistotu, že svěřují své zdraví a bezpečnost do dobrých rukou,“ říká s nadšením ředitel pro investice společnosti H2 Global Group Květoslav Chytil.

Další výhodou certifikátu ISO 9001 je zlepšení interních procesů a efektivnosti ve společnosti. Během procesu získávání certifikátu musí společnost provést důkladnou analýzu svých procesů a identifikovat oblasti, které lze zlepšit. Tímto způsobem se H2 Medical Technologies může zbavit zbytečných plýtvání, zefektivnit své operace a zvýšit své zisky.

Foto: H2 Times News

Pro H2 Medical Technologies je zisk certifikátu obrovským úspěchem

Podle prezidenta skupiny H2 Global Group Davida Maršálka může mít certifikát ISO 9001 pozitivní vliv na vnímání značky H2 Medical Technologies na trhu. „Společnost, která má tento certifikát, je vnímána jako spolehlivá a profesionální. To může přilákat nové zákazníky a zvýšit povědomí o značce veřejnosti.“ H2 Medical Technologies tak může využít certifikátu ISO 9001 k rozšíření svého podnikání a dosažení dalšího růstu.

„Získání certifikátu ISO 9001 je pro naši výrobní společnost H2 Medical Technologies a celou skupinu H2 Global Group velkým úspěchem. Tento certifikát potvrzuje vysokou kvalitu jejich produktů a služeb a zvyšuje jejich důvěryhodnost u zákazníků. Certifikát také zlepšuje interní procesy ve společnosti a může mít pozitivní vliv na vnímání značky na trhu. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem našim zaměstnancům a zejména řediteli H2 Medical Technologies Pavlu Vaškovi za výbornou práci. Naše vodíková skupina H2 Global Group je tak připravena posunout se na další úroveň a pokračovat ve svém úspěchu,“ uzavírá David Maršálek.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz