Článek
O čem ženy sní? Když jsou holčičkami, sní o hezky načesaných vláscích od maminky a hezkých šatičkách pro sebe i panenku. Sní o zvířátku a o přátelství s kamarádkami.
Když jsou děvčátky, sní o jedničkách ve škole a tom, jak nespadnout z bradel, nebo jak vylézt na ten strom u domu a podívat se z výšky na svět.
Když jsou slečnami, sní o té nové školní brašně a značkovém tričku, co se v něm nebudou potit a pořád ještě sní o nových šatičkách pro panenku.
Když jsou téměř ženami, sní o čokoládě, po které se nepřibírá, sní o dokonale vyrýsované postavě a pleti osmahnuté sluníčkem, co ladí s tím nový sportovním oblečkem.
Když jsou ženami v tom správném věku sní o dobré práci a sexy chlapovi, co jim snese modré z nebe a činky.
Když jsou matkami, sní o vyšší mateřské a rodičovské a stále sní o sexy chlapovi, co jim snese modré z nebe místo plenek a sunaru. Domácnost dokonale uklizená a voňavá s prázdnou pračkou a plnou lednicí zeleniny a lego, co je na svém místě, stejně jako vitamíny.
Když už jsou ve středním věku, sní pořád o načesaných vláscích a tentokrát i o pěkném úsměvu a dražším krému proti vráskám, co by se hodil k těm modrým šperkům a novým lodičkám.
Když už jsou ženami s dospělými dětmi, sní o dobré budoucnosti pro potomky a o té modré upnuté sukni, co se do ní vešly, když jim bylo méně. Samozřejmě sní o přípravku na vlasy, který jim vrátí původní hustotu hřívy.
Když už jsou dámami, sní o klidném posezení s kamarádkami místo hlídání vnoučat a o teplých ponožkách do ortopedických bot. Samozřejmě i v tomto věku ženy sní o svalnatém motorkáři i když už trochu mírněji, než když jim byla ta modrá sukně.
Když už jsou seniorkami, snění nechávají na odbornících a ty léky od lékaře na klidný spánek jsou zárukou vůbec nějakého snění.






