Hlavní obsah

17.listopad a karta dne - Svoboda. Co nám tím Vesmír chce sdělit?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Ilona Golovleva
17. 11. 9:48

Karta dne je pro všechny velice příznivá.

Článek

Čísla v datu 17. 11. 2023 společně s andělskou kartou svoboda, která je kartou dne, nám signalizují, že dnešní den by měl být uvolněný. To, čemu jste v předešlých dnech nějak moc nerozuměli, věci, co se vám děly a zdálo se, že do sebe nezapadají, dostanou ten správný směr. Vše bude najednou jasnější a lehčí. Budete se cítit vyváženější a i myšlenky v hlavě se lépe srovnají. Málokdy je den, který nám může nabídnout takovou duševní vyrovnanost. U některých z vás může dojít k nečekaným citovým výlevům. Zkrátka máte potřebu začít ukazovat, co cítíte. Ale to je jedině dobře. Proč v sobě něco dusit. Dnešní energie se hodí k flirtu, či dokonce k začínajícím milostným románkům. Vesmír prostřednictvím znamení v podobě karty, dává našemu srdci možnost se radovat a zažít hezké pocity, které pravděpodobně vydrží. Anebo ne? Vše je opět pouze na vás. Ale i kdyby k vám přišel pocit štěstí jen na chvíli. Nevadí! Nemusí přece pršet, stačí, když kape. Tak prožívejte den s úsměvem a těšte se, že vás něco hezkého čeká a nablízku je někdo, nad kým srdce radostí zaplesá. Užívejte života a svobody. Jde to i v manželském svazku. Každý je totiž tak svobodný, jak si připustí. Žijte život v radosti. Naše návštěva je zde na Zemi na dobu neurčitou a nikdy nevíme, kdy skončí.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz