Hlavní obsah
Astrologie

Finanční horoskop pro jednotlivá znamení na období od 13.11. do 30.11. 2023

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Ilona Golovleva
12. 11. 12:19

Budou k vám finanční energie do konce listopadu příznivé, nebo naopak?

Článek

BERANI

Do konce měsíce listopadu k vám budou energie financí přicházet ve značné míře. Bohužel to nebude zadarmo. Z finanční hojnosti se můžete radovat, ale pěkně se u toho zapotíte. Nabídne se více možností výdělku. Ale dejte si pozor, ať za vidinou peněz nepřeceníte své síly.

BÝCI

Začátek měsíce listopadu nebyl až tak hojný, jak jste očekávali. Ale naopak konec měsíce vám vše vynahradí. Očekávejte větší přísun financí. Klidně si jich bez obav užijte a neškudlete pod polštář. Čím více jich do oběhu pustíte, tím více se vám jich vrátí.

BLÍŽENCI

Trochu se vám nyní finance rozfoukávají větší rychlostí, než jste si mysleli. Poslední týden listopadu se k vám ale energie hojnosti opět navrátí a vy se trochu nadechnete a naplníte si účet i peněženky.

RACI

Protože jste se poslední dobou naučili, že čím víc si chcete finance do života přitáhnout, tím míň jich k vám přichází, rozhodli jste se tomu nechat volný průběh. A dobře děláte. Díky tomu se během těchto dnů opět energie hojnosti navrátí. Konec listopadu k vám bude velice hojný.

LVI

Celý rok jste se tak trochu s nedostatkem financí potýkali. Ani v listopadu tomu nebude jinak. Zkuste tolik netlačit na pilu a nechte energie hojnosti volně plynout. Až se přestanete usilovně snažit, vše se opět v dobré obrátí.

PANNY

Díky vaší spořivosti a přesnému naplánování výdajů se s nedostatkem peněz až tak moc nepotýkáte. Je si ale třeba občas vyhodit z kopýtka a pustit trochu víc financí, než máte vypočítáno. Nemusíte se bát, k zemským znamením je druhá polovina listopadu v oblasti peněz velice příznivá.

VÁHY

Finance jsou v tomto období téma, které vyloženě řešíte. Připadá vám, jakoby se od vás peníze odvracely. Ještě chvíli vydržte. Opět se k vám jejich hojnost začne navracet. Již v tomto období. Můžete čekat i nějakou finanční injekci, která přijde zcela nečekaně.

ŠTÍŘI

Velké a nečekané výdaje budou pokračovat až do konce měsíce. Žádné velké finanční zlepšení nečekejte. Máte ale výhodu v tom, že se vás peníze v minulých měsících držely, tak když jich trochu ubude, nic hrozného se nestane.

STŘELCI

Očekávali jste a pevně věřili tomu, že už se váš finanční neúspěch prolomí. A ono stále nic. Ještě nějakou dobu vydržte. Energie financí se vám v listopadu vyloženě vyhýbá. Dávejte si zkrátka příště více pozor, kam investujete.

KOZOROZI

Finance jste již dávno přestali řešit. V životě jsou pro vás přednější priority a díky tomu, že peníze nestavíte na první místo, bude jich stále přibývat. Mají vás vyloženě rády a přichází k vám v hojné míře. To se nezmění ani v následujícím období.

VODNÁŘI

Finance k vám přicházejí v různých vlnách. Jednou je jich dost, podruhé málo. Ke konci listopadu přijde, naštěstí pro vás, vlna hojnosti. Zkuste si tentokrát udělat rezervu, ať nemusíte v dalším období nedostatek financí opět řešit.

RYBY

Očekávejte doslova příval finanční energie. Bude se vám dařit stále lépe a peníze budou přibývat. Listopad prolomil začarovaný kruh nedostatku, a tak se vám dostane doslova finanční hojnosti. Tak si ji zaslouženě užijte.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz