Hlavní obsah
Astrologie

Novoluní ve znamení Štíra zamává s naší psychikou. Nastane 13. 11. 2023

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Ilona Golovleva
4. 11. 17:49

Tento úkaz prověří naše vztahy a city.

Článek

Novoluní, stejně jako úplňky ovlivňují každý měsíc naši psychiku i chování. Je to období nových začátků a šancí. Odchází stará energie a přichází nová. Jedno silné novoluní nás čeká 13. 11. 2023. Nastane přesně v 10:27 hodin a je ve znamení Štíra. Síla tohoto úkazu se znatelně dotkne našich citů a slabším jedincům dost zamává i s psychikou. Sami sebe můžete uvést až do stavu, že přestanete mít radost ze života. Tak si dávejte pozor.

K člověku přichází to, jak on sám se cítí uvnitř. Pokud jste sami se sebou spokojeni a šťastni, energie štěstí k vám přijde v různých podobách. A i když je člověk hodný na všechny okolo, pomáhá a snaží se činit dobro, ale uvnitř sebe je však nešťastný, zdeptaný, rozervaný a celkově nespokojený se svým životem, tak přesně taková energie k němu bude přicházet. V těchto dnech ještě znásobená. Postavení planet a energie čísel v datech, jež nás budou před a v průběhu novoluní ovlivňovat, mohou způsobovat v hlavě zmatek. Pokuste se tolik neponořovat do svých emocí a nepropadejte depresím. Spíše se pokuste zapojit a využít svoji intuici v běžném životě. Toto novoluní totiž přináší vyvrcholení našich tužeb v oblasti vztahů a citů. Tak se těšte, že se vaše vyslaná přání začnou uskutečňovat a dojde k harmonii ve vztazích partnerských, přátelských i pracovních. Je to ale podmíněno tím, že jste si myšlenku správně vyslali, nemáte stále v hlavě zmatek a nepřeskakujete od jednoho přání k druhému. To byste se potom nemohli divit, že místo s vysněným partnerem sedíte doma sami a brečíte do polštáře. Pokud si tedy radši neužíváte svobody bytí. Ale to každý neumí. Nezapomínejte, že úplňky a novoluní jsou od roku 2017 svoji silou a intenzitou stále mocnější a přinášejí nám obrovskou nálož energie. Tu můžeme využít pro splnění svých tužeb a přání a dojít tak v naprosté rovnováze do roku 2025. To totiž končí nejzásadnější devítiletá etapa planety Země za posledních tisíc let. Podmínkou je, mít naprosto otevřenou mysl, žít ve zdraví, lásce, radosti a v souladu s přírodou a zvířaty. Ještě je stále čas. Tak uvidíme, kolik z nás to nakonec zvládne.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz