Hlavní obsah
Astrologie

Runová věštba pro jednotlivá znamení na měsíc listopad roku 2023

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Ilona Golovleva
28. 10. 18:28

Co vzkazují jednotlivým znamením horoskopu runy na měsíc listopad?

Článek

BERANI

Měsíc listopad bude pro vás ve znamení RUNY ÚSPĚCHU. Je to zároveň i povzbuzení , abyste zůstali v dobré náladě. Je dobré vědět , že výsledku není možné dosáhnout okamžitě. Na vše je potřebný určitý čas. Proto se nenechte odradit netrpělivostí a vytrvejte ve svých cílech.

BÝCI

Celý měsíc bude pro vás ve znamení RUNY SÍLY . Násobí se ženskost i mužnost. Znázorňuje konec a nový začátek. Znamená to, že život , který jste dosud žili, přeroste svou formu a pocítíte potřebnou změnu . Buďte připraveni na možnou příležitost , která s sebou ovšem může přinést nejprve ztrátu .

BLÍŽENCI

Pro vás vyšla RUNA BRÁNY. Znamená to, že se něco uskuteční ve vás i mimo vás. Je to runa nečinnosti , protože brány není možné dosáhnout a projít ní bez rozjímání . Listopad pro vás není vhodné období na dělání rozhodnutí. Vyžaduje se , abyste se zamysleli a meditovali.

RACI

Podzim pro vás bude ve znamení RUNY CELISTVOSTI, kterou vaše tělo nyní potřebuje. Toto poselství z runy má obrovskou sílu a je čas na její načerpání a regeneraci toku energie. Je to ale i varování nad namyšleností a toho , že si máme uvědomit cenu vlastní vůle. Nechlubte se cizím peřím a používejte svůj rozum.

LVI

Vám náleží RUNA SMÍŘENÍ. Znamená to, že by měla růst vaše vnitřní hodnota. Je třeba si uvědomit , že se nemáte spoléhat výlučně na své síly a raději se ptejte a raďte se svými blízkými jak se ubírat životní cestou dál. Ale nevyužívejte jich. Velice rychle by se vám to vrátilo vaším neúspěchem. Zároveň tato runa představuje komunikaci a naladění na energii , která vás posílí.

PANNY

Listopad pro vás bude ve znamení RUNY ZMĚNY A SVOBODY. Naznačuje naléhavou potřebu vaší duše vysvobodit se z omezujícího myšlení , které vám tak znepříjemňuje život. Očekává se zásadní zvrat událostí, které mají nejrůznější podobu a pomůžou vám se osvobodit od zažité rutiny. Čím těžší útrapy zažíváte, tím bude rychlejší váš růst .

VÁHY

Celý měsíc bude pro vás ve znamení RUNY ODLOUČENÍ A ROZCHODU. Jde především o to, že stará kůže se musí sundat a zastaralé a nefunkční vztahy by se měly ukončit. Správným postojem je v tomto případě pokora a následný ústup, což vyžaduje silnou vůli a správné načasování . Abyste nabyli něčeho nového , to staré je třeba nechat odejít.

ŠTÍŘI

Měsíc listopad vám bude vládnout RUNA DONUCENÍ NUTNOSTI. Je nezbytné překonat silné omezení, které vás svazuje. Znamená to, že byste měli znovu pečlivě zvážit vaše plány a vyhnout se pozastavení na vaší cestě. Je čas splatit staré dluhy a obnovit rovnováhu. Čelte vašim démonům s dobrou náladou . Zlepšujte , obnovujte.

STŘELCI

Tento podzimní měsíc je pro vás ve znamení RUNY BOJOVNÍKA. Boj se v tomto případě myslí s vlastním omezujícím egem. Vůle je posilována činy avšak nezávisle na výsledcích. Je nutné nechat svoji sílu proudit přes sebe a být trpěliví. Občas vám neuškodí nahlédnout do svého nitra a přehodnotit základy, na kterých stojí váš život. Tím ulevíte nejen sobě ale především vašim blízkým.

KOZOROZI

Celý listopad na vás bude působit RUNA OTEVŘENÍ. Očekávejte nové , jasné světlo pro rozptýlení temnoty, která pokrývala část vašeho života. Máte možnost zažít větší radost , která je nezbytná pro přijetí a naplnění vašich tužeb a přání . Očekávejte ochranu , protože čím máte okolo sebe víc světla , tím jasněji vidíte pravdu.

VODNÁŘI

Listopad a RUNA RŮSTU. Tato runa je o vývoji a o způsobu jakým růst přijímáte. Nejdříve je totiž třeba rozptýlit překážky , protože vaše přání musí být čistá a vědomá. Je nutné vyčistit všechna temná zákoutí ale důkladně . Někdy i s odbornou pomocí. V opačném případě tyto negace brání růstu nového života.

RYBY

Listopad se nese ve znamení RUNY OBRANY. Je velmi důležité zůstat pevně na své cestě a nenechat se odradit překážkami. Vyžaduje se vytrvalost a předvídavost. Když budete dělat jen správné věci , vyhnete se tak předvídatelným obtížím. Rozviňte schopnost vidět skutečnost a nekoukejte na svět skrz potíže a nepohodlí. Tím budete překážky zdolávat rychleji.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz