Hlavní obsah
Astrologie

Silný a magický úplněk v Býku přinese mnoho pozitivního. Nastane 28. 10. 2023

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Ilona Golovleva
25. 10. 0:00

Čeká nás velice příznivý úplněk ve znamení Býka.

Článek

V sobotu 28. října 2023 přesně v 22:23 hodin nám začíná velice magický a zásadní úplněk . Je to první ze tří posledních úplňků tohoto roku, jejichž síla je opravdu citelná. Bude velmi pozitivní a přinese hodně dobrého. Tento zemský úplněk nám dodá pevnou půdu pod nohama, rovnováhu, harmonii a vše špatné doslova zadupe do země.

K Býku patří planeta Venuše, takže pokud budete chtít vybudovat nové vztahy, které přinesou hojnost do života, je ideální čas. Vzniknou jak partnerské, tak i pracovní, budou velmi kvalitní a na pevných základech. Býk stojí pevně na Zemi a ukvapenost, stres, nespravedlnost, zbytečné rozepře a v podstatě vše zbytečné pro něho, zkrátka nemá rád.

Zklidnit, zamyslet se, určit si svoje priority, špatné odhodit, bez kompromisů dojít k svému cíli, ale zůstat čestný - k tomu právě tento úplněk napomáhá. Je to takové posilující období. Úplněk v Býku je zkrátka očistný. Nejen pro lidstvo, ale i pro přírodu. Můžete čistit i sami sebe pomocí přírodních zázraků - nerostů. Na noc vhoďte Růženín, Ametyst nebo Achát do sklenice s vodou a ráno po dobu jednoho měsíce se můžete touto vodou omývat nebo ji pít. Pracujte nejlépe se surovými kameny.

Již brzy po odeznění energií úplňku se vaše mysl rozjasní. Hrubá slova, zlost a nenávist budou vráceny bumerangovou rychlostí k těm, kteří tyto negace vysílají. Zkrátka, radujme se ze života, přijímejme vše, co se okolo nás děje a uvědomme si, že rovnováha musí být, i když je někdy velmi bolestivá. Bez smutku není radost a bez zla nebude dobro. Mějme se krásně, buďme silní, spravedliví a hlavně, naučme se být šťastni. Ale opravdu od srdce. Falešné pózy v této době zkrátka už nefungují.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz