Hlavní obsah

Láska na první pohled

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Jasatomik

láska na pohled

5. 9. 22:46

Láska na první pohled je fenomén, který známe z romantických filmů a knih. Je to okamžik, kdy se dva lidé setkají a okamžitě si padnou do oka.

Článek

Láska na první pohled: Příběh dvou osamělých duší, které se setkaly na konci života

Nikdy není pozdě na to, aby člověk našel svou pravou lásku. To je poselství, které nám přináší příběh dvou lidí, kteří se setkali na sklonku svého života a prožili spolu nejkrásnější okamžiky.

Jmenují se Petr a Anna. Oba jsou ve věku sedmdesáti let a oba mají za sebou dlouhou řadu neúspěšných vztahů. Oba hledali celý život toho pravého partnera, který by je miloval a rozuměl jim. Oba byli zklamáni a zraněni mnohokrát. Oba se uzavřeli do sebe a stali se introverty.

Ale osud jim připravil jedno velké překvapení. Jednoho dne se oba rozhodli vyrazit na procházku k moři. Oba chtěli uniknout od svých starostí a problémů. Oba chtěli najít klid a mír.

A tak se stalo, že se oba ocitli na stejném místě, na stejném molu, ve stejný čas. Oba hleděli na hladinu moře a naslouchali šumění vln. A pak se jejich pohledy setkaly.

Bylo to jako zázrak. V jejich očích si viděli celé své životy, všechny radosti i strasti, všechny sny i zklamání. V jejich očích si viděli své duše, které byly tak podobné a tak naladěné. V jejich očích si viděli svou lásku, kterou tak dlouho hledali.

Nemuseli nic říkat. Nemuseli nic vysvětlovat. Jen si podali ruce a objali se. A v tom okamžiku pocítili něco, co nikdy předtím nezažili. Pocítili naprosté štěstí a naplnění.

Ale jejich čas byl krátký. Jejich srdce byla slabá a jejich těla byla unavená. Jejich láska byla tak silná, že je vyčerpala veškerou energii. A tak společně usnuli do věčného spánku.

Zemřeli v náruči toho druhého, s úsměvem na tváři a slzami v očích. Zemřeli jako dva andělé, kteří se vrátili do nebe. Zemřeli jako dva milenci, kteří se našli na konci světa.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz