Hlavní obsah
Cestování

Pěšky z Moravy do Santiaga de Compostela, 84. den: Bude konec světa?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Jolana T
11. 11. 8:27

V roce 2014, ve svých 22 letech, jsem absolvoval cestu z Domanína do španělského poutního města Santiago de Compostela. Prošel jsem 6 zemí, celkem cca 3 400 km a cesta mi trvala 88 dní. Denně vás obeznámím s tím, co jsem jako poutník prožíval.

Článek

(Negreira – Ponte Olveira)

Vše při starém, zase vstávám mezi posledními a už si to pěkně vykračuju. V prvním baru asi po 14 km si kupuji bagetu a o pár kilometrům dál je pekárna. Cesta je monotónní, pořád nahoru a dolů a skoro žádní lidé. Mám v plánu spát v Olveire, ale v osadě před Olveirou vidím „donativo“ ubytování, kde mají volno. „Hodím“ si sprchu a chvilku se natáhnu.

Budím se po 17 h, mezitím se všechny postele zaplnily. Seznamuju se s Markem z Německa, jdeme spolu na večeři a pak už doopravdy spát. Zítra mě čeká konec světa.

Ušel jsem 30 km a utratil 26 €.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz