Hlavní obsah

Pane ministře Bartoši, nezlehčujte kauzu.

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

6. 11. 10:16

Vyjádření ministra Bartoše ke kauze marocké aktivistky Yassmine

Článek

Pane ministře, Vaše vyjádření ke kauze aktivistky Yassmine z Maroka v pořadu Diskuze Terezie Tománkové bylo selháním politika v době, kdy celou Evropou se bohužel nese podpora terorismu a tvrdý nátlak na hostitelské země ze strany uprchlíků i jejich příznivců. Důsledky laxního přístupu politiků k těmto lidem, k imigrantům, dopadlo tak, jak vidíme dnes a denně. Jejich řádění po celé Evropě je třeba zastavit. Říci, že asi nevěděla, co se v Berlíně na olympiádě stalo, mi přijde jako naprosté zlehčení situace. Jste vzdělaný člověk a nevěřím, že jste to myslel vážně. Já mám také vzdělání a vím, co se v Berlíně stalo. Ona to věděla jistě. My, slušní občané, kterým záleží na osudu naší země to nezlehčujeme. Doufám, že policie bude nekompromisní a aktivistka bude navždy vyhoštěna z ČR. Také si myslím, že případ tureckého prodavače kebabu není ukončen a půjde zpět, do země, která mu rozumí. Většina z nás tyto kauzy sleduje. Nechceme dopadnout jako v okolních zemích Evropy, kde byli také lhostejní, podobné případy neřešili a dnes potřebují armádu, aby se agresorům ubránili. Je to naše země, naše pravidla. My jsme humanisti a zvěrstva, třeba na mikině, kterou Yassmine propagovala, odmítáme.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz