Hlavní obsah

Paní Merkelová, paní von Layenová, díky Vašim rozhodnutím je v Evropě chaos

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

21. 10. 17:41

V Evropě žije vysoké procento obyvatel, kteří si přinesli s sebou svůj styl života, tradice a bohužel, v našich zemích nepřijatelné vnímání náboženství.

Článek

Včera paní von Layenová vyjádřila obavu, že nepokoje, které nyní zmítají nejen evropské země a především země EU, se přelijí do dalších regionů. Ano, tito lidé si z naší Evropy udělaly ring. Kdyby obě političky nepřijaly dobrovolně a nyní i nedobrovolně miliony imigrantů muslimského náboženství, žádné nepokoje by nebyly. Pokud si vzpomínám, v evropských zemích byl po válce klid. Žádné náboženské nepokoje. Izraelité jsou pokojným národem, který vede jen obranné války. V Evropě byl mezi náboženskými skupinami mír. To, co se děje nyní, nemá obdoby. Protestní průvody, nebo přímo teroristické akce vůči obyvatelům a majetku hostitelských zemí jsou nepřípustné. Jak k tomu přijde Evropan, že mu hoří auto, nemůže do práce nebo do školy? Nebo, co je nejhorší, zabili mu syna, dceru? Kdo zaplatí ztráty na majetku, neřkuli na životech? Paní von Layenová, to neskončí, pokud všem, kteří se takto chovají ve jménu „Svaté války“ nedáte výpověď. Výzvy ajatoláhů či teroristů jsou naopak ty, které vyvolávají nenávist mezi skupinami obyvatel. Nikdy už nebude v Evropě klid, pokud toto chování dovolíte. Posílat židy do plynu, označovat jejich obydlí židovskými znaky, aby kdokoli z teroristů je lehce našel, to je novodobý fašismus. Ten jsme přece všichni odmítli. Jak jste mohli, politici, vlády, dovolit takové průvody? Všimli jste si, kdo v průvodech je? Noví občané, nebo jen žadatelé o azyl, který nemá opodstatnění. Občas mladí lidé, kteří neznají historii a jsou plni naivní lásky k Palestincům, kteří vraždili v Izraeli. Běžný občan se protestů neúčastní. Zůstává doma, sleduje dění zpovzdálí. Nechce se „svatou válkou“ nic mít. Ale už si zvykl na to, že kdykoli se ozval a kritizoval chování a projevy „nových“ občanů, byl umlčen z důvodu netolerance, případně jejich protest ústní, nebo písemný byl označen jako posilování nenávisti mezi skupinami. Ptejte se běžných občanů na cestě: "Má se takové jednání tolerovat"? Chcete mezi sebou lidi, kteří posilují nenávist mezi rasami, náboženskými skupinami, případně národnostmi? My evropané jsme inteligentní, mírumilovné národy, které se umí rozhodnout. Nedáme si vymývat mozky, máme paměť a dovedeme předvídat situace na základě zkušeností.

Co se týče prohlášení Erdogana, že je situace v Pásmu Gazy na hranici genocidy, připomínám genocidu Arménů v minulosti, kterou popírá, případně Kurdů, která ze strany Turecka stále pokračuje.

A pokud mají Piráti pocit, že máme rozhodnutí ohledně migrace nechat na EU, mýlí se. Chceme demokraticky rozhodovat o našem životě sami. Pokud naše vláda souhlasila s přijetím určitého počtu imigrantů tohoto původu, my občané říkáme ne. A připojuji, že nechceme platit za jejich záhalčivý život. Jsem ráda, že to neprošlo za Sobotky, ani za Babiše. Dnes by se tyto nepokoje konaly i u nás. Migranty přijímáme, ale jen ze zemí skutečně zmítané válkou a dočasně. Nechceme imigraci neopodstatněnou, tedy z ekonomických důvodů.

Paní Černochové děkuji za odvahu, postavit se s vlajkou Izraele za spravedlnost. Bohužel, byla z vlády jediná, kterou jsme mohli vidět.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz