Hlavní obsah

Žádáme vyhoštění marocké aktivistky Yassmine z ČR.

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

3. 11. 17:03

Aktivistka z Maroka, žijící ve Vídni a Praze, Yassmine, se na pochodu v Praze pořádananém organizací Přátelé Palestiny prezentovala v mikině s nápisem 1972 Olympics.

Článek

Vzdělaní a informovaní lidé vědí, co se stalo v roce 1972 v Mnichově. Palestinští teroristi skupiny Černé září zavraždili jedenáct sportovců z Izraele. Pro celý, nejen sportovní svět to byl černý den. Byl to hrozný masakr. Nevinní mladí lidé, sportovci, se stali obětmi palestinských vrahů. Steven Spielberg o masakru natočil film Mnichov , který nebylo možné sledovat bez slz. My starší si pamatujeme záběry z místa činu.

Uráží nás i výmluvy Yassmine i organizátorky pochodu Jany Ridvanové. Jedna tvrdí, že nevěděla, co se stalo v Mnichově na olympiádě v roce 1972 a mikinu měla z předchozího dne na Halloweenu, takže vlastně už den předtím na Halloweenu podporovala terorismus a vraždění a druhá, že si nevšimla nápisu na mikině. My všichni jsme si ho všimli. Také nevěřím, že by se žena po Halloweenu nepřevlékla, ale to na věci podpory terorismu nic nemění. Kdyby nevěděla nic o teroristickém činu na olympiádě, nedala by si text na mikinu. Byl to záměr. Doufáme, že policie neuvěří blábolům a výmluvám marocké turistky a bude jí po ukončení šetření trvale zakázán vstup na území ČR. Doufáme také, že paní Janě Ridvanové budou definivně zakázány podobné happeningy, údajně na podporu humanity a lidskosti, jak tvrdí. Vraždění ze 7. září v Izraeli nebylo ani lidské, ani humánní. Pořadatelka zodpovídá za celý průběh pochodu.

Jsme rádi, že policii podporovatelé terorismu neunikli, nedovolme jim tyto projevy beztrestně promíjet, včetně prodavače kebabu v Plzni a jiných. Jsme země slušných, humanisticky zaměřených lidí. Žádné „hledáčky“ a beztrestně prováděné podobné činy. Chceme žít v míru a klidu. Pokud mají naši „hosté“ jiné záměry, ať se vrátí tam, odkud přišli.

Je žádoucí, aby byly za tyto projevy udělovány takové tresty, aby oni, i jim podobní věděli, že v naší zemi to trpět nebudeme. Buďme důslední, jinak nás neminou problémy Německa, Francie, Švédska, Anglie a dalších zemí Evropy, kde nechali věcem volný průběh.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz