Hlavní obsah

Hanychová zase sama. Jak to rychle začalo, tak to i skončilo a nejvíc to odnese nebohé dítě

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Wikipedia: Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported / Pavel Ševela
4. 9. 14:20

Dnes Česko obletěla zpráva, že se Agáta Hanychová a Jaromír Soukup rozešli. Nikdo nečekal nic jiného a nebyla by to tragédie, kdyby spolu neměli čerstvě narozenou holčičku.

Článek

Jakmile se loni Agáta s Jaromírem dali dohromady, nikdo tomu nechtěl věřit. Tehdy Soukup chtěl kandidovat na prezidenta a všichni byli přesvědčení, že je to součást kampaně. Později se ukázalo, že ne, oni se snad vážně mají rádi!

Od té doby jsme je mohli vídat spolu na televizních obrazovkách a vypadalo to, že jim to klape. Po krátkém soužití oznámili, že čekají dítě, to byl snad ještě větší šok. Všichni tvrdili, že jim to nevydrží a Agáta se mohla smát.

Teď se ale všichni smějí jí, protože ani ne čtyři měsíce po porodu oznámili rozchod. Zpráva už stihla proletět bulvárem a uzavírají se sázky, kdo bude další z Agátiných partnerů nebo koho ještě neměla. Pravdou je, že už má třetí dítě a každé má jiného otce. To si to holka zavařila.

Na sociálních sítích se lidé dělí na dvě skupiny. Jedna skupina se Agáty zastává a chce jí dopřát klid, druhá se do ní pouští. Dokonce i někteří slavní se přidávají do tohoto souboje. Na stranu Agáty se přidala například Ornella Koktová, manželka podnikatele Kokty. Sama totiž ví, jaké to je, když člověku bulvár nedá pokoj.

Považuji to za neuvěřitelně uspěchané, dělat si dítě v situaci, kdy si nejste jisti partnerem, což si ona jistá určitě nebyla. Nejspíš si ho chtěla udržet, tak se takto zaháčkovali. To se jim teda povedlo. Agátě hodně štěstí při hledání nového partnera se třemi dětmi a Soukupovi přeji, ať se mu povede vydělat na všechny dluhy, které má.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz