Hlavní obsah

Je hezká a chytrá, jako Marilyn Monroe. To je kámen úrazu, na který naráží celý život

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pixabay
27. 9. 6:00

Být hezká někdy nemusí být výhra. Lidé si myslí, že hezcí lidé to mají v životě jednodušší. To je v některých ohledech pravda, ale někdy to může být spíš překážka.

Článek

Maruška byla krásná holčička už jako malá. Její maminka si toho byla vědoma, tak ji přihlašovala na castingy a samozřejmě zabodovala. Začala se objevovat v reklamách a chodila i módní přehlídky. Dokonce jí začali říkat druhá Marilyn Monroe. Samozřejmě, že čím byla starší, tím spíš si uvědomovala, jakou má výhodu.

Vždycky jí všude vítali, všichni s ní chtěli mluvit a dostávala práci lusknutím prstu. Navíc měla na každém prstu kluka, který o ni měl zájem. Jenže máma jí v tomhle ohledu držela zkrátka a kladla jí na srdce, ať si vybírá pečlivě a nejde s každým. A to je onen kámen úrazu, se kterým se potýká. Nemůže najít nikoho normálního, kdo by ji nechtěl pouze do postele.

Muži si o ní myslí, že je hloupá a jen hezká, takže se jí bohužel už dvakrát stalo, že ji muž zneužil a nechat být. Ona ani nestojí o nikoho extra hezkého, jenže ti se bojí ji oslovit, protože mají pocit, že na ní nemají.

V zástupu stojí hezouni s horou svalů, kteří jí už nebaví. Chtějí vážně jen to jedno. Někdy už si říká, že jí byl tenhle vzhled čert dlužen. Nechce vypadat nevděčně, je ráda za příležitosti, které v životě měla a má, ale láska a rodina jsou pro ni aktuálně nejdůležitější.

Chtěla by někoho, kdo bude hodný, vtipný a postará se o ni. Postaví si dům a budou mít dvě děti. Copak toho chce tolik? Bohužel jí to ale s nikým nemůže vyjít. Kde jsou ti normální chlapi?

Vlastně ani nepotřebuje nikoho, kdo má hodně peněz, není to pro ní důležité. Kde má hledat?

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz