Hlavní obsah

Manžel si v 50 letech našel chlapa a chce žít ve třech. Možná na to kývnu

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pixabay
21. 8. 9:43

Krize středního věku je ve věku okolo 50 zcela normální a projevuje se nejčastěji zvyšováním ega hledáním mladých slečen. Můj manžel to ale povýšil na úplně jinou úroveň.

Článek

Jsme spolu už 31 let. Dítě máme z baráku a já jsem si myslela, že jsme oba spokojení. To ale tedy byla nejspíš jen moje domněnka.

Ačkoliv jsem si ničeho nevšimla, manžel si ke mně jednoho večera sedl na postel a oznámil mi, že se mu změnila orientace. Že to vyzkoušel s chlapama a líbilo se mu to.

Když mi to řekl, vyprskla jsem smíchy a myslela si, že je to jen další povedený vtípek, jak je jeho zvykem. Jenže nebyl a já tu noc absolutně nespala. Řekl mi, že mi odpoví na vše, co budu chtít a že přísahá, že mluví pravdu a není to nic unáhleného. Nejdřív jsem nechtěla mluvit vůbec, ale bylo to nevyhnutelné.

Dozvěděla jsem se, že vyzkoušel sexuální praktiky s naším společným kamarádem. Pane bože, to je úchylná představa. Následně si na seznamce našel jiného muže a s tím to prý udržuje už déle. Kolovaly mi hlavou myšlenky, že mě podvedl, ale ne s ženou a co je horší. Nechce mě? Byl gay celou tu dobu? Takže vše předstíral?

Po týdnu přemýšlení jsem byla připravená na vše. Podle něj je to tedy tak, že mě miluje, ale fyzickou přitažlivost cítí k mužům. Podle jeho slov to tak ale nebylo vždy. Nechce ukončit náš vztah, ale buď bude moci zažívat intimní vztah s ním nebo to můžeme zkusit ve třech. Že ho to láká a já bych se tomu měla otevřít. Nechce se stěhovat ani nic končit.

Tohle všechno ve mně vyvolalo takový zmatek, že přemýšlím nad výhodami vztahu ve třech. Trojka v posteli mě nikdy nelákala, ale kdo ví? Třeba se mi to zalíbí. Možná to bude nový životní impuls a pořádná změna, ale kdo řekl, že je to špatně?

Autor: Barbora

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz