Hlavní obsah

Nahé celebrity na červeném koberci: Už je ani nerozeznáme od herců z filmů pro dospělé

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pixabay
13. 9. 14:31

V posledních letech se čím dál tím častěji objevují celebrity na akcích polonahé a někdy až skoro úplně nahé. Co to je za trend? Upoutávat pozornost nahotou je víc než hloupé.

Článek

Čím méně si toho na sebe vezmete, tím víc budete vidět, tím víc o vás bude zájem, budete se objevovat v médiích a tím víc budete mít peněz – to je rada, kterou dostávají dnešní celebrity?

Rozhodně to tak vypadá! Chápu, že na halloweenskou party se polonahý outfit hodí, ale co prestižní předávání cen? K tomu se hodí napsat jen jediné – dobrý den, bradavky ven. Je až úsměvné a trochu i smutné, že celebrity neumí upoutat pozornost ničím jiným než nahotou.

A ještě je fakt, že je úplně jedno, jakou mají postavu, soudnost jde stranou. Obrovská prsa, plochý hrudník, dokonalá nebo naopak obézní postava, je to jedno, svlékají se slavné osobnosti všech typů. Ano, je to jednoduché se svléknout, ale dříve stál úspěch úplně na něčem jiném. Tanec, hudba, dobře zahraná role – takové talenty se počítaly a fungovaly, to už dnes ale nepotřebujete.

Dovolím si tvrdit, že (téměř) každá žena má zbraň, které říkáme prsa a intimní partie, takže to vlastně není nic jedinečného a unikátního. To je možná tak odvaha a sebevědomí, které jim nechybí. Je to úctyhodné nebo k pláči?

Nejen celebrity, ale i běžní lidé si všímají úspěchu z nahoty. Proto se dnes s čím dál tím větší oblibou mladé holky vystavují na OnlyFans a nechávají si za to platit. To je ale téma na jiný článek.

Stále jsou mezi námi ale ti, kteří se dokáží vkusně a vhodně obléknout. Díky bohu!

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:
Červený koberec

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz