Hlavní obsah

Partnerka mi oznámila, že budeme mít miminko. Nevěděla ale, že já děti mít nemůžu

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pixabay
28. 9. 9:09

I když by moc chtěl, má od zdravotníků potvrzené, že na 100 procent nemůže mít děti. Nechlubí se tím na potkání, ale jakmile partnerka otěhotněla, šel s pravdou ven.

Článek

Kamarád Petr se mi svěřil s hlavním důvodem rozchodu s jeho partnerkou.. udělejte si názor sami.

Nikdy jsme se o dětech nebavili a já ani nevěděl, jak jí říct, že se mnou se dětí nedočká. Odhodlával jsem se na začátku vztahu tak dlouho, až jsem to vzdal. Nechal jsem to být a čekal na vhodnou příležitost. Ta dodnes nepřišla. I když…

Byli jsme spokojení tak, jak to bylo a neplánovali jsme svatbu ani děti. I když ve skrytu duše přítelkyně možná ano. Jednou jsem přišel domů a ona byla hodně nervózní. Poznal jsem, že mi chce něco říct, ale nenapadlo mě, že to bude takhle vážné.

Chtěla, abych si nalil panáka a sedl si. Už jsem si myslel že se semnou chce rozejít, když v tom vytáhla ultrazvuk. Koukal jsem na to jako blázen a ona začala hned vysvětlovat, že si myslela, že děti chtít možná nikdy nebude, ale teď, když se to neplánovaně povedlo, je najednou šťastná a celá naplněná a doufá, že to budu mít stejně.

To byl trochu omyl. V tu chvíli se mi zalily oči slzami. Ani nevím, jestli z lítosti, že to není moje nebo proto, že mi právě řekla, že mě podvedla. Ona samozřejmě myslela, že brečím dojetím. Objala mě a v tu chvíli jsem jí odstrčil. Nechápala.

Řekl jsem jí na férovku, že není v žádném případě možné, že by se mnou mohla být v očekávání, protože já nemůžu mít děti. Najednou se lekla, zarazila a začala koukat do země. Jako by věděla, že to prasklo.

Rychle jsem se oklepal a okamžitě jí ubezpečil, že si může sbalit věci a vypadnout. Ať mi nic nevysvětluje, nic mi neříká a jde mi z očí. Udělala to a vypadala jako zbitý pes.

Odešla. sesypal jsem se. Myslel jsem, že spolu budeme do konce života. Něco končí a něco nového snad někdy ještě začne.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz