Článek
Člověk se neumí bránit, ale kdyby to uměl, neměl by ji potom v sobě tak dlouho. Tu chuť koupit korpus a šlehačku ve spreji, nastříkat ten korpus ozdobně hodně vysoko a plácnout ten jednoduchý efektní dort někomu na ciferník!
Byl takový chlápek. Měl melodický, příjemný hlas, jako nějaký dabér. Klidný tón - vážně, příjemný poslech, kdyby bylo užito místo češtiny euronářečí jupiterštiny…
Tak jsem se rozhodla pomstít po svém a vybrat krásnou melodii, s mými kydy! Brothers in arms od Dire Straits -posílám všem tuhle píseň -najděte si ji, prosím, sami, je moc krásná! Možná si můj text přečtete, možná snad ani ne… Píseň si zaslouží něco lepšího! Doufám, že bude vidět, že úplně pomstychtivá nejsem! Paní Bílé také syčí plyn z trouby, no né?
DRHNU drátěnkou pánve,
jsou začouzený,
v utěrce je díra,
v ní látky není.
Odpad mírně páchne
a houba zrádně čpí
a Vávra svou kávu
právě vylil a spí!
VÁVRO, Vávro, ty snílku,
buď odvázaný,
mě líbíš se v tílku,
tak opálený!
Pojď, dáme si kávu,
máš její vůni rád!
Vávra pustil si zprávy,
než dosednul, už zvad!
Poznámka - druhý den po napsání:
Po ránu bývám vztahovačná a napadají mě šílenosti - zdravím skvělého Lacíka, Margitu, dvě Ivety a tak dále…, které by to nenapadlo, kdybych se tak hloupě neomlouvala! Připomínám, že Europa je jedním z měsíců Jupitera a že osvalený a vykoupaný jsou naprosto nemožná slova, která zkazí písničku! Mívám problém rozloučit se s houbou, původně jsem to nechtěla říkat! Jsem velmi nesportovní - na to, aby mě přitáhl sport k televizi, mě musí něco zaujmout, což už se dlouho nestalo - naposledy mě před třiceti lety zaujal Scottie Pippen!





