Hlavní obsah

Luxusní provázkové náramky s lab-grown diamanty oživí každý outfit

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Alena Špinarová

Luxusní provázkové náramky s laboratorními diamanty se stanou vaší součástí. Díky pevné, stálobarevné šňůrce náramek nemusíte vůbec sundávat. Minimalistický nadčasový design provázkových náramků je známkou skvělého vkusu a společenské prestiže.

22. 9. 12:08

Toužíte po šperku, kterým doplníte jakýkoliv outfit a zároveň jej budete moci bez obav nosit při jakýchkoliv aktivitách včetně sportu? Pak by ve vaší šperkovnici neměly chybět luxusní provázkové náramky s lab-grown diamanty.

Článek

Provázkové náramky s diamantem nemusíte nikdy sundávat

Dobře zvolený šperk dokáže k dokonalosti vyladit jakýkoliv outfit. Naštěstí existují i klenoty, které se skvěle hodí ke společenskému, každodennímu i sportovnímu oděvu. Řeč je o provázkových náramcích, které jsou díky svému nadčasovému minimalistickému designu módním trendem už po desítky let. K jejich výhodám patří také to, že se snadno kombinují a jsou k dostání v desítkách barevných variací.

Foto: Alena Špinarová

provázkové náramky s diamanty_ barevné varianty

Pokud uvažujete o koupi provázkového náramku, velice důležitým parametrem při jeho výběru je kvalita šňůrky. Značka TIAMI uvazuje své šperky na mimořádně odolnou nylonovou šňůrku od amerického výrobce. Jedná se o vysoce kvalitní materiál, o jehož pevnosti svědčí to, že odolá tahu až 45 kg. K tomu je rezistentní vůči plísním i UV záření, takže si stále udržuje odstín barvy. Díky těmto vlastnostem je možné provázkové náramky TIAMI nosit neustále. Můžete je mít na sobě opravdu za všech okolností: při sportu, při koupání v moři i v sauně!

Foto: Alena Špinarová

provázkové náramky s diamanty luxusní dárek

Délku šňůrky si pomocí posuvných uzlíků snadno upravíte na velikost, která bude vyhovovat právě vám. Záleží jen na vás, jestli preferujete pevnější, nebo volnější utažení. Jakmile si provázek přizpůsobíte na optimální velikost, můžete se spolehnout, že uzlíky zůstanou na svém místě. Pro maximální bezpečnost i komfort jsou uzlíky zataveny dohladka a nehrozí, že by někde nevzhledně vyčuhovaly.

Praktické, luxusní i udržitelné

Kromě nejvyšší kvality a mimořádné odolnosti jsou provázkové náramky od TIAMI elegantním doplňkem. Na provázku totiž visí luxusní ozdoba, která byla ručně vyrobena ze zlata a laboratorních diamantů. Jedná se o ekologickou a etickou alternativou těžených diamantů, takže k praktičnosti a luxusu se přidá ještě aspekt udržitelnosti. Pokud tedy hledáte originální klenot, který u sebe můžete mít na sobě v práci, v posilovně, na večírku i v divadle, je tohle ta správná volba. U TIAMI najdete i panské provázkové náramky, které elegantně ozdobí ruku každého muže.

Foto: Alena Špinarová

pánský provázkový náramek s laboratorním diamantem

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz