Hlavní obsah

Vecne tema - Senior

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

30. 10. 16:28

smutny obraz dnesni doby - hon na duchodce

Článek

Vecne tema - duchodce, bohuzel tema ktere souvisi s kulturou naroda , duchodcem se muze stat kazdy v jakemkoliv useku zivota, od narozeni,nebo behem aktivniho zivota invalidnim ci starobnim. Kazdy z nas ma svicku takzvane jinak dlouhou,to je osud ktery si za prachy nikdo nekoupi a to plati i se zdravim, Nekteri znas dle svych moznosti prispivaji do spolecneho Fondu , jini zase nemohou pro uraz ci chorobu a  jsou mezi nami i takovi kteri muzou , ale nechteji-proc by,kdyz je stat stedry.

Urcite je pak lito -cloveku ktery se cely zivot snazil, ze potom kdyz odejde - do duchodu-tak mu porad nekdo predhazuje- kolik si zaslouzi,ci nezaslouzi penez, nebo ze by snad nemel mit snad ani volebni pravo. Je to trapne a vytvari to zbytecne mezigeneracni problem . Je proto dobre se zamyslet – ze problem ,je uplne jinde nez  – DUCHODCE.

Precetl jsem si letmo –Ozdravny balicek –-bohuzel mi tam nektere podstatne veci chybi- a bez nich to cele nema zadny Ozdravny smysl – A ze zivota vim ,ze pokud chci neco napravit - tak musim zacit u sebe  – A to pani Poslanci -NERESI

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz