Hlavní obsah
Láska, sex a vztahy

Maskují muži podvědomě velikost svého penisu? Ano a víme jak

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Ilona Golovleva
31. 10. 9:59

Muži maskují velikost svého penisu vědomě, ale i nevědomě.

Článek

Muži to mají na první pohled jednodušší. Pokud tedy dají přednost při výběru partnerky nejprve na fyzický vzhled. Velikost různých partií ženského těla je patrná na první dobrou. Ano. Existuje spousta spodního prádla, které ženám přidají nebo naopak uberou na určitých částech těla. Ale z vlastní zkušenosti vím, že po odložení těchto spodních částí oděvu nejsou muži zas tak zděšeni nebo zklamáni. Přesně vědí, jakým směrem směřovat svůj zrak. Ale co my ženy? Jak poznáme, že je muž vyvinutý dle našich představ a že nějak nemaskuje určité indicie, které by nám pomohly?

Pořekadlo „podle nosa poznáš kosa“ by spíš mělo vypovídat o charakteru ale ten, pokud se chystáme si zkrátka jen jednu noc užít, není až tak důležitý. Nikoho samozřejmě nenabádám k promiskuitě ale i ženy mají své potřeby. A pokud to bude stát za zopakování, proč ne? Nakonec může ze vztahu na jednu noc vzniknout i celoživotní přátelství s výhodami. Nebo skončíte u oltáře.

Zkoumat snad velikost boty? Něco na tom bude. Znám jednoho muže, který si vždy kupuje větší boty. Špička u nich se mu pak po čase zvedá nahoru a vypadá to dost komicky. Nevím, proč to dělá. Myslím on, ne ta špička. Zřejmě má v hlavě podvědomě zafixováno, že právě velikost boty odhalí jeho mužství. A přitom, kdyby platilo pořekadlo, “ malý na vzrostu, velký na chvostu”, vůbec by se nemusel trápit a kupovat si nepadnoucí boty. Je totiž malého vzrůstu. Zřejmě ani to ale neplatí. Nebo výjimka potvrzuje pravidlo. Trpím spíš na vysoké muže. Nemám tedy s těmi menšími žádnou sexuální zkušenost.

Vyrábí se i plavky a slipy s vycpávkou pro muže. Původně jsem si myslela, že je to proto, aby nebyl vidět obrys penisu. Ale když jsem se zaměřila na ty, kteří si tyto plavky a slipy pořídili, o obrys jim nešlo. Spíš o zvýraznění svého rozkroku. Chtějí vypadat zkrátka nabitě. Nabitý rozkrok v upnutých kalhotách tedy ještě vůbec neznamená, že je muž vybaven dle našich představ. Navíc, pokud tam nemá vycpávku, může nabitý dojem způsobit neléčená kýla nebo velká, či vytahaná varlata. A to až na výjimky, moc žen nevyhledává.

Myslím tedy, že jediné, co se nedá maskovat a podle čeho poznáte, jak je muž vybaven je ruka. Tedy respektive vzdálenost od špičky palce ke špičce ukazováčku . Jenže to byste musely změřit nebo jen tak od oka odhadnout a navíc požádat, aby vám dotyčný ruku ukázal. Kdybyste předstíraly, že umíte číst z ruky, možná by vám to prošlo. Samozřejmě, většina žen neklade na velikost penisu až tak velký důraz, jak si mnozí muži myslí a trápí se kvůli tomu. Naopak, některé ženy upřednostňují po zkušenostech s hodně obdařenými muži, ty méně obdařené. A potom tedy už pouze záleží na tom, zda muži s malým kašpárkem dokážou zahrát velké divadlo. Ale to ať už zjistí někdo jiný. Já mám totiž výhodu. Umím číst z ruky.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz