Hlavní obsah

Cesta k Bohu bez omylů

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Misha Ann

Spokojený život s Bohem

19. 11. 10:53

Cesta která vede k Bohu. Držím se toho, studuji Bibli, modlím se a jsem obezřetná, dny jsou mnohem hezčí a lepší s Pánem Bohem, všem vřele doporučuji.

Článek

Je ráno,vstáváš,snídáš,oblékáš se a jdeš do práce,zas a znova se opakující stav.

Příjdeš z práce uvaříš,uklidíš,dáš si kafe,sedneš u televize usneš.

Pro změnu občas umeješ okna,vypereš,upečeš koláč,nebo jdeš na vycházku či kafíčko s kámoškou.,kde si sdělíte jak Vás vše štve a je toho moc a nikdo to neocení.

Občas jsem si připadala jak Popelka,která čeká… ale na ,co prince už mám,zrovna mu vařím oběd ,on ho sní,pochválí a pak zbývá omýt talíře a sednout si ke kafíčku a pustit televizi a koukat na nějakou komedii,román,nebo detektivku.

Je to nekonečný proces se opakujících a nekonečných činností a občas se ani ráno nechce vstávat.

To je vše? Celý život se hnát za uklizeným bytem,omytým nádobím,vyděláváním peněz a následně jejich utrácením za to ,co je doma potřeba a taky si koupit něco pro radost,co pak leží v polici ,nebo na sekretáři a jen se na to práší?…Docela nezajímavá rutina .Jak by řekli mladí nuda,hlína atd…

Pustím si tedy videa na Facebooku ,díky nim hned příjdu na jiné myšlenky,no objeví se spousta vychytávek co jak dělat lépe a rychleji od úklidu po vaření,pak koukám na roztomilé videa mazlíčku všech druhů -hezký"utřu slzy dojetí ,dopíjím kávu a chci jít omýt nádobí prostě jít něco dělat, sedět takhle u Facebooku a kávy to je ztráta času,ještě toho tolik musím udělat…

Právě se zvedám a  chci jít,ale objeví se video s usměvavou,normální osobou,která mluví o víře v Boha,o studiu Bible a o užití víry ve všech situacích, v každém dni,zaujme mě,navíc tam vysvětluje věci,které jsem dosud nechápala a neviděla ve spojitosti s vírou či mým omylným pojetím jak žít ve víře v Boha správně .

Pravdou totiž je,že si sama o sobě věřím v Boha od mala,babička mi vyprávěla o Pánu Ježíši a mě se moc líbilo jaký byl hodný a jak konal pro druhé.

Vyrostla jsem v rodině,kde věřila v Boha babička,moje máma a strýc s tetou a jeho dětmi,táta uvěřil až když viděl film o Pánu Ježíši.Do té doby mu všichni byli k smíchu a nazýval je tupými ovcemi, Pánbíčkaři apod…

Takže jsem si spojila obyčejný život a víru v Boha jsem měla spíše pro sebe a hodně očesanou.Taková věřící bez omezení.

Koukala jsem na filmy o upírech,na horory o zombících,vlkodlacích.

Nosila naušnice z léčivých kamenů,na řetízku symbol stromu života a jiné věci,co s vírou v Boha nemají co dělat,navíc koupené v obchodě se soškami budhy např.

Chodila jsem na Karate a ano měli jsme mistra a před každým tréninkem se mu musíte poklonit a tím projevit úctu ,pak na jogové cvičení,kde cvičíte a pak po cvičení relaxujete zavřete oči,uvolníte svaly,přenesete se na hezké místo,poděkujete sobě a tělu,všimněte si sobě a tělu… ne Bohu ,že jste si udělali na cvičení čas a aktivujete třetí oko uprostřed čela a spojíte se s vesmírem a vyšlete přání…

No a tak jsem koukala na ten Facebook,na to video s tou osůbkou,která vírou v Boha žije a říkám si super,to chci,být taková věřící,usměvavá,vysvětlující,mít radost ze života.

Dostala jsem inspiraci od Boha, začala jsem od znova ,koupila jsem si Bibli pro dospělé,ale i obrázkovou dětskou.

Vyhodila jsem léčivé kameny koupené v obchodě se soškami Budhy.

Cvičení jogy jsem si ponechala,ale odcházím před meditací,relaxací pryč.

Na internetu,a v knihách,hlavně se držím Bible zjištuji,co je vhodné a co ne pro víru v Boha.

Nejdůležitější je studium Bible,dodržování desatera a vyznání hříchů a upřímná lítost.Otevřít své srdce Bohu a pustit si ho do každodenního života.

Skoncovala jsem s filmy typu,že upír je vlastně kamarád či dokonce milující,skvělý manžel pro ženu,takže jsem přestala být fanynka… ano čtete dobře byla jsem fanynka Twilight Ságy a obdivovala upíry,za mého dětství se moc o náboženství nemluvilo a nikdo mě nevaroval,že tato tématika nemá s Bohem nic společného a je proti Bohu,takže už jí nejsem a knihy , filmy jsem vyhodila do smetí kam patří,když chcete věřit v Boha.

No,ale jaký byl pro mě šok,když při náhodné návštěvě kostela přede mnou stará paní líbala nohu sochy Panenky Marie a modlila se k ní.

Hmm, co to je??? Uznávám byla to skvělá žena,máma Pána Ježíše,ale kde se píše v Bibli,že máme líbat nohy sochám představující kohokoliv???…Samé sochy a lidé se jim klanějí,kde se dodržuje desatero???

Zřejmě čtou špatně Bibli.Zbývá se za ně modlit ,odpustit jim,protože nevědí co činí.

Další šok na oknech symbol třetího oka a to v mnoha kostelích a na různých místech.Informovala jsem se o jeho významu a je to symbol zla,symbol Pána Zla a nošením,vyslovováním či aktivací se mu vlastně vyznává chvála a úcta,vydává se souhlas se zlem!!!

Mluvila jsem o tom s mnoha lidmi,věřícími i nevěřícími a hle světe div se, oni o tomto faktu nic neví.

Myslím si,že to je důležité o tom mluvit,dát lidem vědět,co ten který symbol znamená,když ho máme na okně,nebo vytetovaný,nebo na tričku apod.

Totiž ono se to nezdá ,ale věřit v Boha a aktivovat třetí oko na čele se nedá spojit v jednotu,je to jako ,když žijete rozpolceně,v duševní nerovnováze,prostě na dvou židlích se sedět nedá…

Nelze aplikovat pro víru v Boha.Jenom to uvědomění vyznávám dobro a lásku a mám aktivovaný,nebo někde umístěný symbol zla.

Myslím si,že lidé by měli být znova a znova o tom,co symboly znamenají informováni ,píše se o méně důležitých věcech spousta článků a mluví se o nich,tohle je ,ale velmi důležité,studovat Bibli,dodržovat desatero a zajímat se o význam symbolů a chránit před jejich působením druhé a sebe!!!

Držím se toho,studuji Bibli,modlím se a jsem obezřetná,dny jsou mnohem hezčí a lepší s Pánem Bohem,všem vřele doporučuji.

Misha Ann

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz