Hlavní obsah
Názory a úvahy

Babiš a rozpolcenost

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pixabay
5. 11. 14:38

Pro některé modla, pro druhé nenáviděná osoba

Článek

O politiku jsem se nikdy moc nezajímala, ale nemohlo mě neminout to, jak je u nás tento obchodník a politik skoro všude probíraný. Ať už na politické scéně nebo třeba v hospodě.

Mnoho lidí mu nemůže přijít na jméno kvůli EET a Agrofert. Znám osobně někoho, kdo má vůči němu až posedlost. Na druhé straně ho mnoho občanů volilo, a volilo by dál. Například i proto, že zvyšoval důchody. A proč ne? I já bych volila, kdyby mi zvyšoval plat. A i když dříve jsem pana Babiše nemusela, tak se můj pohled změnil.

Foto: Pixabay

Pixabay

Ať už se mi moc nelíbí jeho projevy v senátu; tedy spíše jeho vyjadřování, tak se mi líbí jiné věci. Třeba to, že myslel na staré lidi. Ať už to bylo z vypočítavosti či ne, jistě lidem, kteří si už odpočinek zaslouží, přilepšil. A také jsem mu nakloněna proto, protože veřejně konfrontoval politiky z toho, že v kantýně mají obědy skoro zadarmo a neustále si zvyšují platy - a ostatním ubírají. A i když malou rozpolcenost, co se týče pana Babiše, stále vnímám, poslední dobou se „ručičky vah“ přiklání spíše k té pozitivnější straně.

Takže ať už je pro vás pan Babiš tak dobrý politik, že byste pro něj znovu zvedli hlas a nebo ho nemůžete ani vidět, vzpomeňte si co se říká: čemu se bráníš, to přitahuješ.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz