Hlavní obsah
Krása a fitness

Najděte si svoji kadeřnici

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pixabay
11. 11. 0:38

Pokud se neodvažujete stříhat a barvit sama, radím Vám si pečlivě vybrat svou stálou kadeřnici

Článek

Už se Vám dámy někdy stalo, že jste se šly ostříhat a výsledek nedopadl podle Vašich představ? Tak to asi proto, že jste si nevybraly svou kadeřnici.

Z vlastní zkušenosti vím, že pokud se kadeřnice střídá, výsledek může být různý, i když chcete stejný střih. Navíc Vás může kadeřnice i trochu více překvapit. Mě po zastřihnutí konečků překvapila dotazem, zda se mi zdá střih zarovnaný. O to by se měla postarat spíše sama kadeřnice. Ale budiž. U další kadeřnice, kterou jsem výslovně požádala o zastřihnutí rovně, jsem odcházela se střihem dokulata. To, že jsem se pak musela přes půlku města vracet, ať mi její kolegyně tuto chybičku napraví, to je další věc. A nepomohlo ani to, že po mém dotazu, zda mám zastřihnutí rovně, mi přítel sdělil, že mám střih pěkně dokulata, ale že to mám i tak hezké. Zvyk je železná košile. A když chci ostříhat tak, nemyslím tím jinak.

Proto Vám radím, ať si pečlivě svou kadeřnici vyberete a k ní docházejte pravidelně. V opačném případě se Vám totiž může stát, že odejdete s něčím, co jste na Vaši hlavě vidět nechtěli.

Foto: Pixabay

Pixabay

Já si už několik let barvím vlasy sama. Ale upřímně, na střih si netroufám a i přes mé špatné zkušenosti vím, že pokud si najdete kadeřnici s kterou budete spokojené, nemusíte se bát, že místo mikáda odejdete s ježkem na hlavě.

Foto: Pixabay

Pixabay

A i když se najde pár kadeřnic, které si myslí, že ví lépe než Vy, co Vám bude slušet, nenechte si svoji představu vymluvit. Přece jen; to co bude na Vaši hlavě, to budete nosit jenom Vy.

A proto by se to mělo líbit hlavně Vám.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz