Hlavní obsah
Lidé a společnost

Věříte na duchy? Nejste sami

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pixabay
26. 10. 16:05

Mnoho lidí na žádné duchařiny nevěří. A neuvěří, dokud sami nezažijí něco, co je přesvědčí o opaku.

Článek

Pár skeptiků si teď možná zaklepe na čelo, a pokud článek dočtou, tak se možná i zasmějí.

V každém případě my, co v něco „mezi nebem a zemí“ věříme, si nenecháme ujít žádnou duchařskou historku. A své zkušenosti s duchy mají i celebrity.

Např.velký sympaťák a srdcař Keanu Reeves už ve svých cca 7 letech viděl v bytě v New Yorku postavu v bundě. Tedy, postava to nebyla úplně celá. Chyběly ruce , nohy a vlastně i hlava. Vypadá to, že se po bytě procházela jen bunda bez těla a chůva viděla totéž.

Foto: Pixabay

Courteney Cox má také zajímavou historku. V domě kde bydlela s ní prý pobývala i nějaká žena. Dokonce ji viděli i její přátelé. A když u Courteney jednou zazvonil poslíček UPC a zeptal se, zda ví že v domě straší a že za ní právě někdo stojí, tak se nakonec rozhodla, že se odstěhuje.

Foto: Pixabay

Dokonce i u nás známý český zpěvák Michal David má zážitek, který je velmi zajímavý. Když mu zemřela dcera, a on na ni zrovna myslel, na zvonek u dveří „někdo“ třikrát zazvonil. Podivné na tom je, že právě takto zvonila jeho dcera, když chodila ze školy domů.

Máte i Vy nějakou příhodu s nadpřirozenem?

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz