Hlavní obsah

KMP GROUP převzala výrobce interaktivních displejů IJKOA

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: KMP Group

KMP Group převzala výrobce interaktivních displejů IJKOA

23. 12. 2022 10:53

Skupina KMP Group nyní vlastní výhradní práva k ochranné známce IJKOA a zajišťuje distribuci, marketing a technickou podporu. Distribuce interaktivních dotykových obrazovek se ve společnosti KMP Ag vyvíjí od začátku roku.

Článek

„Tyto intuitivní a snadno použitelné digitální tabule jsou výhodou prakticky všude, kde je o čem diskutovat,“ vysvětlil generální ředitel KMP Jan-Michael Sieg a dodal: „Online prezentace, vytváření digitálních poznámek a jejich zviditelnění pro interní i externí účastníky jsou ideální pro práci v týmech napříč pracovišti.“

Ve Francii už prodej podle Siega běží velmi úspěšně. Již během veletrhu ORGATEC v Kolíně nad Rýnem, který se konal v říjnu 2022, byla IJKOA představena široké odborné veřejnosti. Obrazovky s vysokým rozlišením jsou k dispozici v různých velikostech a jsou dodávány s držáky a dalším příslušenstvím podle požadavků zákazníka.

Interaktivní dotykové panely IJKOA umožňují přímé bezdrátové sdílení informací z mobilních zařízení i notebooků, dokonale nahrazují zastaralé projektory, šetří čas a práci s přepisováním a odesíláním poznámek vytvářených během brainstormingu, umožňují interaktivní a kreativní vedení prezentací i brainstormingů a skvěle se hodí pro pořádání videokonferencí.

Interaktivní dotykové panely IJKOA jsou standardně vybaveny softwarem umožňujícím jejich dokonalé využití.

Celý sortiment interaktivních dotykových displejů IJKOA je možné v České republice koupit přímo v internetovém obchodě https://www.ijkoa.cz/.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz