Hlavní obsah

Vánoční večírek bez trapasů: Průvodce jak zazářit a udržet si styl

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: pexels.com
14. 11. 7:41

Firemní vánoční večírek je příležitostí k oslavě a uvolnění se s kolegy. Nicméně, s veškerou neformálností může přijít i riziko potenciální ostudy.

Článek

V tomto článku se podělím o několik praktických tipů, jak zářit na firemním vánočním večírku a udržet si profesionální image.

  1. Oblečení: Zvolte oblečení, které odpovídá povaze akce a dress codu, pokud existuje. Sázka na elegantní a vkusné oblečení je vždy bezpečnou volbou.
  2. Připravte se: Mějte několik lehkých tématických otázek v záloze pro případ, že se ocitnete v neformální konverzaci. Ptát se na plány na Vánoce, oblíbené filmy nebo knihy jsou bezpečná témata, která mohou rozvířit příjemnou konverzaci.
  3. Alkohol: Omezení konzumace alkoholu je dobré pro udržení profesionálního chování. Pokud se rozhodnete pít, držte se umírněnosti.
  4. Buďte aktivní: Být aktivním účastníkem večírku ukazuje vaši angažovanost a sociální dovednosti. Tančení, zapojení se do her a konverzace vytvoří příjemnou atmosféru a posílí týmový duch.
  5. Poznejte kolegy: Snažte se být vstřícní a poznávat své kolegy z různých oddělení. Zájem o jejich práci nebo osobní zájmy může posílí pracovní vztahy.

Firemní vánoční večírek je výjimečnou příležitostí k tomu, abyste se bavili a budovali vztahy s kolegy. Důležité je pamatovat na to, že i když jde o odpočinkový večer, stále jste součástí pracovního prostředí.

Anketa

Plánujete se zúčastnit Vánočního firemního večírku?
Ano
0 %
Ne
0 %
Celkem hlasovalo 0 čtenářů.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz