Hlavní obsah
Umění a zábava

Ach ty sliby!

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Seznam.cz

No jasné, že tomu nevěřila.

15. 3. 11:36

Sáro ano, dalo se to čekat!

Článek

Sára nic jiného ani nečekala!

Jasně, že věděla, že jí Patricie strhne kde co, oblíbená to opravdu nebyla!! Nepokorná, drzá, to bylo její, k Sářině osobě. Ale, tak tato poslední fakturace jen potvrdila, že odchod z agentury, byla dobrá volba. Krize , ne-krize, věk , ne-věk.

Nenechá se všudypřítomným HR fanatismem blokovat. Ano, ví to že od věku 47 se házejí CV na druhou kupku, kde odpovídá robot. A HR mají průměrně věk 30. Směšné, ne tragické. A ano, kde si představuje sebe za 10 let, no nejlépe na jednom místě, u moře . Je jasné, že se musíš postarat od určitého věku sám. Její generace má sama dost potíže a bere kde co! Ona sedět v kanceláři, to ne, zabilo by ji to a byla by tlustý žok, ne, ne, ne. Vždyť už ty dámy pod 30, co s ní dělají občas online rozhovory, potěš… nic, co by tedy chtěla dopustit.

Necítí žádnou jinou limitaci, než tu, že slang a drzost, k tomu trocha šílenosti, a můžeš si říci o cokoli, a ten, co umí, jen má věk, je jak oslík a bojí se.

Tak to vůbec, drahá, obchod a terapie, a s grácii.

No a kde že jsou ti její super obdivovatelé, co?? No, uvidíme. Jako vždy, musí se domluvit s  kočkama a něco podniknout sama. Denis mlčí a… no, klasika

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz