Hlavní obsah

Jaro, láska, světlo

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Siska

Voní to jarem!

20. 3. 7:21

Sára se probudila a je to hmatatelné jaro je tu!

Článek

Sára se probudila a už to ví, jaro a světlo a láska, radost je tu!

No ano klišé proč ne, primulky , více světla oslavení Josefa a spálení Moreny a jako každý rok , kdo nemá alergii euforie.!!!! Letos snad ještě více tu sílu přírody cítí i ona, lidé se budou měnit a podle její Aether i změna celkového myšlení bude tu.

Tak podle Sáry , každý duben je mezi lidmi odvaha a v srpnu zase házejí šklebíky. Ne bude to dobré to ona ví.

Včera drink s Denisem , slaví výročí firmy, slouží dětem, je to už odér minulosti, přesto ho poprosila o přímluvu. Ví , že by mohl ,ale už nechce to ona ví! Nepotřebuje si své konexe vypráskat zrovna na ní. Ne nechme toho ,jde dál a na některé věci se těší. Vysoká Monka zase emocionální průjem ,ale to už je kolorit neumí čekat. Ona Sára, zase neumí něco co nechce ji!! přemlouvat nebo očarovávat. Chce prostě osudovost, takovou tu wau na první dobrou, kdy to duše ví, prostě ví. Chce v 80 mít pocit, že nemusí už vůbec nic říkat a ta duše rozumí!

Sára není idiot to má vždy tak 5 minut a pak už jede klasiku , natvrdlost je prostě všude!A pomocná ruka na konci její ho ramene . Neblbni už je to o barvičkách, nádech , výdech a jedeme dál!

Aether její dvorní kartářička říká , že 7 rok už všem ukáže cestu, jasnou , zřetelnou tu jeho.

Takže bez nostalgie jdi Sáro a dej do té datovky ty kopie čestného prohlášení a další blbosti co chtějí :))

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz