Hlavní obsah

Pátek a všude zmatečky!! Jako vždy po Svátcích!

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Siska

Je potřeba uklidnit mysl a plánovat!

14. 4. 8:28

Sára to věděla, tento týden byl jak divoká řeka a je fuč!

Článek

Sára to věděla, týden jakoby nebyl!

Ahoj Sáro, kouká do zrcadla a přemýšlí , kde je její diář co už týden hledá. Nakupily se jí úkoly a na stařičký aparát co potřebuje mamuška, už nic ani nabíječku s podivným koncovým džekem nesežene!!

No nic nářky všech okolo co vše se hroutí samozřejmě vnímá, ale ví, že je to zase jen šum. To , že nefunkční auto chtějí lidé změnit tím , že ho umyjí už neřeší. Když jim sdělí konec! Musíte prostě z gruntu jinak. Sára ví, že oči dotyčných pláčou ,ale taky ví, že jinak budou koukat jen na naleštěný nefunkční vrak a chodit pěšky. Samozřejmě metafora k jejich osudům!!

Nemůže se zabývat litováním , když jim chce pomoci… což je především o otevření očí ,jak si musí pomoci oni sami!!

O tom , že se mění schůzky a vše z minuty na minutu ví, ale tvrdě vyjednává kdy ano , kdy ne, co pro ni má a co nemá prioritu.

Tak je pátek a ještě den hlavně nekončí, víkend bude na semináři to bude náročné. Musí vše stihnout dnes. Vše co ji zdržuje odloží . Zdržovací telefonáty zásadně nebere.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz