Hlavní obsah

Přece jen si odnesla jedno tajemství sebou?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Jiří Vítek / Seznam.cz

Letí jako pták a nebo ani ne!

1. 3. 17:37

Už to nechala Sára za sebou?? Přistihla se, že úplně ne.

Článek

Ten pocit, že spadne , žuchne kámen z hrudníku se u Sáry zase tolik nedostavil, ale svého odchodu z agentury nelituje.

Denis je někde s rodinou i se svými sliby a syn reagoval podivně , když jí viděl doma . Je jí to jasné, zase se bojí úsporného režimu.

Co to říkal Wiking , když ji zabránil skončit pod autem, že záchrana seniora, se rovná jedna dobrá čárka, dobrého skutku učiněna. No pobavilo . Asi by měla trochu hledat v těchto bonmotech sarkasmus mládí, ale je jí to jedno, už dávno se tímto nenechává nijak zneklidnit. Na meeting do Olmiku nemusí a dotaz Leoše , zda se může její kamarádka vědma Aether podívat na jeho vztahy ?? Sára rychle pochopila, že mluví o Patricii.

Jistě mělo ji to trknout .Ale asi nikdy neřešila a také už nikdy nehodlá, tyto milostné patálie rozplétat, roznášet, natož si je nějak pouštět do hlavy. Vždy ctila a ctí soukromí. Co je v domě,není pro mě. A slušné i neslušné návrhy co roky dostávala a stále ještě dostává, se jí nikdy netýkaly. Má na to recept, ledové královny a to je dobře.

Proto, byla vždy ušetřena, všech těch šílených propletenců. Ale Leoše chápe, je asi také zmatený a Patricie mu může připadat klidně i zajímavá. Asi více než ty jeho juniorky.

Proběhlo jí hlavou, že svým způsobem už tyto hlouposti neřeší. Dodělá večeři a půjde na Tabatu, vyčistit si hlavu . Dnes už může už je tentokrát doma.

Sára si uvědomila, že začíná mít ráda svého největšího nepřítele, Sebe.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz