Hlavní obsah
Seberozvoj

Pátek a 10 no to nebude jen tak!

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Jiří Vítek / Seznam.cz

Sára ví, že jaro přichází, ale pátek to ještě nebude!

28. 2. 9:47

Kdo si počká ten se dočká!

Článek

Už, je pátek Sáro!

No ano, samozřejmě, že ví, že je pátek, stále se jí ještě z agentury neozvali a taky se 3 klienti omluvili , že jsou nemocní. No co už, udělá příští týden Den otevřených dveří, pořeší práci na on-linu a sežene si ještě něco. Všichni buď nestíhají, nebo žvanec upřednostní před sebou to ona moc dobře ví. Pravidelně nic, jen když jim hoří koudel u , to ji najdou i v hrobě.. Je v tom ekonomika!

Udělá si pořádný procházkový okruh. Zprávy podstatné ,tak nějak ví, ostatní vcelku nemusí, což jí zajišťuje nadhled a včasné vyhazování nepodstatného. Tedy udržení si zdraví.

No včerejší obídek se povedl. Opravdu krásné místo i velmi milá společnost. To, že jarní očista musí být důkladná Sára ví. Nejen skříně, ale i vše okolo. Na toto bude mistr duben , ten podle její Aether, bude jeden velký třesk. No, tak si musí svoji svobodu a klid nyní užít ,ano je pátek , takže chce to žít.

Klid povinnosti typu, nákup a jiné, se tak nějak rozpustí v prostoru. Jasné, že budou lidi zas všude, to ona ví. V týdnu je mnohem lepší cokoli udělat, pokud člověk může, jinak se o víkendu potkáme, vždy se všemi, od bazénu po, ale les je jistota , tam v tuto dobu bude sama.

Ano Sáro, nepouštěj si do hlavy ani do srdce nic co tam nepatří, zatím je tam krásné místo.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz