Hlavní obsah

Sára a každodenní trable

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Siska

Hlava mladá naštěstí !!

18. 4. 9:36

Sára dobu dává díky nadhledu.

Článek

Sára dobu dává, díky nadhledu a meditacím co praktikuje už roky !

Své buddhistické já musí vždy použít i u hádavých, pomstychtivých a jiných patologických projevů u klientů. Leckdy i u přátel, když tyto tendence nebo naopak sklon k melancholii a slabosti začínají používat.

To , že v agentuře proběhne čistka. Věděla. Pokud ti nedýchá na záda přímo kat, tak to tam nedáš. No a co se týká nových nabídek. Ok vše vypadá skvěle a najednou je z 8 hodin práce 12 , protože 2h doprava tam a2h zpět se nepočítá .. no asi už Sáru dnes nepřekvapí nic.

Co se týká Mága a jiné co potkala na semináři . No roky práce na sobě a  z lidí jen padají hoo ..jak jsou orientovanější, bojovnější, lepší a do roka všichni vážná onemocnění a nebo blázinec ach jo. Staré dobré krása okamžiku , milosti, pokory lásky k lidem a všemu živému to asi se nedá naučit.

Sára je ráda, že se ozval David a dovolená to je téma ještě ve hvězdách . Buď to co si vysnila klapne a nebo ne. Dokonce vezme druhou mini prácičku ,aby trochu přilepšila svému rozpočtu a tam je to opravdu o domluvě a vypadá to zatím dobře.

Raději říká zatím , protože no doba je prostě o mlžit, mlžit, mlžit.

Sára dopije kávu a jde poslat smlouvy. Vizitky na semináři zmizely. No, ale to nic neznamená. Uvidíme.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz