Hlavní obsah

Sára je ráda , že tak jak počasí,tak i energie května ustála

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Siska

Není dne bez mráčku a není světla bez tmy.

18. 5. 8:10

Sára tedy čekala květen trochu usměvavější!

Článek

Sára se jen tak nezalekne, ale květen jí dělá radost jen díky té, co nosí v srdci!

Je čtvrtek, dovolila si v týdnu udělat i výlet na Hlubokou, tedy z  Moravy asi se zbláznila, lépe někdy než nikdy. Není už dávno součástí zasedání organizací, které to za ni zařídí, ale svoboda voní lépe. I když více počítá a jak dlouho to ještě půjde?? Sama neví. Opatření a všudypřítomná satira jí hodinovou sazbu , kterou nebude chtít poslední článek platit, nenavýší.

I tak, když koukne loni, optimismem všichni zářili a investovali do kripta a  kde čeho , teplo bylo , nyní jím meteorologové straší také, ale zatím to spíše vypadá trochu jinak. Jak ekonomicky , tak optimisticky, to bere amplitudu jinam než si loni všichni mysleli. Na loňský květen a práci pro Obchodníka si vzpomíná dobře. Přesně věděla, že jak se téma viru otočí, do toho kolik to stálo, bude se platit. Na rozdíl od jiných dam, ji nikdo ekonomicky záda nekryje ,ale i tak ví , že hmota je jen hmota a srdce nenahradí. Ale být pod dekou protějšku, by bylo příjemné. Toto jsou ty chvíle, které pak při součtu dělají zkušenosti a vrásky, ale také rozhodují co v životě nechat a co ne.

Přece se nezařadí do davu musím to dělat , protože.. prostě, ekonomika..... ne uf toto ne.!!

Letos bude moře dříve a to opět ,tak nějak jen , že má přátele. Klasiku už si asi delší dobu nedopřeje, ale to nevadí syn i dcera jedou stejně vlastní akce ,ale mami. Já vím !!

Ano, kdyby si měla Sára užívat dříve než před 53, kdy až už bude později, né raději dříve. Obchodník, Golfista, Architekt, Cizinec, Merkury.. Velká Monka i Cestovatelka a další co si jim dává své malé vtipné jména, ji samozřejmě zrcadlo nastavují.

Jasné, že do 30 je to ala la, pak tra lala a pak už jen laaaaaaaaaaaaaaaa. A ona Sára rozhodně nehodlá žít už jen a  s čárkou. U ní to bylo a bude vždy o tom tu chtít být bez berliček a mít to tu jako cestu, co jí baví a končí minimálně důstojně. Jak říká Aetherka víš , měla jsem a mám pěkný život i když byl dlážděný vzlety a pády. A to těmi extrémními.

Sára to cítí stejně ! Tím , že se dostává do všech řad společnosti pracuje s bezdomovci i unavenými politiky, je v nadhledu ,ale i tak ,vždy poprosí o  data, některé nauky prostě fungují. A její intuice ji nikdy nezklamala, to spíše její hlava pak šálila.

Den bude příjemný a nastolí nám zrcadlo , tak to říká Aetherka.. neříkej nic, dokud jsi nejsi tím co říkáš jistý.

Jde si uvařit kávu a má prvního klienta ,dluhová past a rozchod, ano taková ta klasika.

Sára se zaměří na léčebné meditace , docela to s lidmi rezonuje a klienti už ohlas vidí v praktickém životě, to je jejím cílem! Propojovat svět idealismu a světla se světem praktickým současným reálným leckdy temným .. je co zlepšovat!!

Káva je svěží!

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz